Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 6j arka stopları lede çevirme

İyi akşamlar. Bugün kafama takılan bir konu hakkında daha konu açıyorum. İbizam için arka stopları led stoplara çevirmek istiyorum. Fakat uyum sorunu kodlama sorunu vs olabilir gibi yorumlar yapılmış. Daha önce uygulayan var mı? Ne gibi sorunla karşılaşırım?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Image1507395625.842122.jpg

Instagram da takip ettigim bir adres var far desigg diye, buradan bilgi alabilirsin diye dusunuyorum

İyi akşamlar. Bugün kafama takılan bir konu hakkında daha konu açıyorum. İbizam için arka stopları led stoplara çevirmek istiyorum. Fakat uyum sorunu kodlama sorunu vs olabilir gibi yorumlar yapılmış. Daha önce uygulayan var mı? Ne gibi sorunla karşılaşırım?

6j için bir sorun teşkil etmez

6jlerde bir sorun teskil etmez.malum sitede takimi 725 lira.normalde teki 350 lira.bende almayi düsünüyorum.herhangi bir kodlama gerektirmiyor al tak ürün.sonra ledli ledli dolas:))

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selam arkadaşlar 2014 ibizama led stop aldım taktım arıza ışığı yaktı ve geri vites ışığı yanmıyor konu ile ilgili yardım lütfen Teşekkürler...
012d0132312984e5dc3f5e516474fbb8.jpg

Geri
Üst Alt