Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza 1.6 Stella :) / Yeni Aracım

Oncelikle sunu sormak istiyorum , ses sisteminiz varsa nasil bağladiniz? Orjinal teype amfi bağlantısin yapiliyormu? Baska teyp eklememe gerek varmi?
Sizce 15"jant almamalimiyim? Surtermi sikinti yaparmi bana..

Bagaja yalitim ise yaradi.. Kapak icinde yalitim malzemesiyle iyilestirme yapmak zorunda kaldım. Sökerkende 2 tane tırnaği kirdim malesef. Eger aklinizda varsa dikkatli olun..

Galaxy Note 2 / Seat Ibiza 1.6 Stella
Klima ünitesinin altında ekstra teyp var o şekilde kullanıyorum. Orjinalde çıkış yok diye biliyorum, emin değilim. Bagaj kapağının plastik yerlerinde tıkırtılar oluyor ama daha fazla tıkırtı yaptırırım korkusuyla açmak istemedim plastikleri :D

Ön taraf 6 cm basık normalden, arka taraf orjinal. Arkayı dörtleyince hafif sallantıda sürtme yapıyor ama aşırı değil. Bagajda ses sistemi, lpg tankı, yedek lastiğin ağırlı da var tabi. Sizde de öyle mi bilmiyorum ama arkaya 3 kişi otursa da benim arka taraf tümseklerde yere sürtüyor.

Klima ünitesinin altında ekstra teyp var o şekilde kullanıyorum. Orjinalde çıkış yok diye biliyorum, emin değilim. Bagaj kapağının plastik yerlerinde tıkırtılar oluyor ama daha fazla tıkırtı yaptırırım korkusuyla açmak istemedim plastikleri :D

Ön taraf 6 cm basık normalden, arka taraf orjinal. Arkayı dörtleyince hafif sallantıda sürtme yapıyor ama aşırı değil. Bagajda ses sistemi, lpg tankı, yedek lastiğin ağırlı da var tabi. Sizde de öyle mi bilmiyorum ama arkaya 3 kişi otursa da benim arka taraf tümseklerde yere sürtüyor.

Aracinizin bir resmini atma sansiniz varmi? Yada bir konusu varmidir forumda ? Merak ettim doğrusu. Ha birde şunu sormak istiyorum. Extra teyp bagliyken orjinalide kullanabiliyormusunuz ? Henüz arkaya 1 kiside fazla oturan olmadi sanirim olmazda :) FK Marka spor yaylar 150 tl civarı şeytana uyup alsammi diyorum. Ama once yapmam gerekenler var gibi :) Kararsizlik zor :)

Aracinizin bir resmini atma sansiniz varmi? Yada bir konusu varmidir forumda ? Merak ettim doğrusu. Ha birde şunu sormak istiyorum. Extra teyp bagliyken orjinalide kullanabiliyormusunuz ? Henüz arkaya 1 kiside fazla oturan olmadi sanirim olmazda :) FK Marka spor yaylar 150 tl civarı şeytana uyup alsammi diyorum. Ama once yapmam gerekenler var gibi :) Kararsizlik zor :)

Özel mesaj attım. Ben aldığımda orjinal tesisata teyp bağlanmıştı. Artık ustanın mı yapamaması yoksa öyle mi olması gerekiyor bilmiyorum ama orjinal teyp çalışıyordu, hoporlorlere bağlı değildi.

Bilinmedik yaylar satılıyordu genelde 150 200 lira civarına, o kadar para vermek istemediğim ne olduğu belli olmayan markalara. O yüzden ön tarafa press yaptırdım. Zaten yaylar sert olduğu için aşırı bir esneme olmuyor. 6 cm press+ 5 cm liple arabanın altını sürtmeden geziyorum. Lip biraz seriden çizildi ama önemi yok, arabaya zarar gelmesin.

allah kaza bela vermesin.yıllar geçti bu kasa üreteli ama hala taş gibi maşallah

Bende yay konusunda kestirme ve prese karşıyım işin açığı.. Muaynede sıkıntı olabilir çünkü. Bende lip takmaya niyetliyim ama tampon altinda zaten ek var siritirmi diye düşünüyorum. Tanımadığım ve ilk defa sahibi olduğum bir marka olunca kafamda soru işaretleri cok fazla maalesef :)

Bende yay konusunda kestirme ve prese karşıyım işin açığı.. Muaynede sıkıntı olabilir çünkü. Bende lip takmaya niyetliyim ama tampon altinda zaten ek var siritirmi diye düşünüyorum. Tanımadığım ve ilk defa sahibi olduğum bir marka olunca kafamda soru işaretleri cok fazla maalesef :)

Kestirmeyi kesinlikle düşünmeyin. Kestirmeye bende karşıyım ama presslendikten sonra arabada aşırı bir fark görmediğim için presse karşıyım diyemeyeceğim. Arabayı yere sıfırmadıkça muayenede sorun çıkaracaklarını sanmıyorum, çünkü arabamın üstünde orjinal yay var ve ön arka eşit.

Lip için özelden bir kaç fotoğraf atıyorum fikir olur aklınızda.

Kestirmeyi kesinlikle düşünmeyin. Kestirmeye bende karşıyım ama presslendikten sonra arabada aşırı bir fark görmediğim için presse karşıyım diyemeyeceğim. Arabayı yere sıfırmadıkça muayenede sorun çıkaracaklarını sanmıyorum, çünkü arabamın üstünde orjinal yay var ve ön arka eşit.

Lip için özelden bir kaç fotoğraf atıyorum fikir olur aklınızda.

Bakalim nisan ayina kadar karar asamasindayim. Ama spor yay alirim sanırım yol tutusundan memnun değilim çünkü. Fotoğrafları bekliyorum sağolun.

Sis farlarimizi taktik , sinyal modülümuzude taktik.. Sislere xenon takicaktim son anda vazgeçtim :) Degerli görüşleriniz benim için önemli..

a4ena8a4.jpg

juzagyse.jpg

mu5ygy4e.jpg

y3yra6ev.jpg

6e7a4a6a.jpg

Bu arada elektrikciden deli damgasinida yedik , yağmurlu havada sis taktiran ilk insansın dedi ahah :)

Güzel olmuş ellerine sağlık sisler sarımı tam anlayamadım resimde eğer sarı değilse sarıya çevirin farlar ile aynı olsun

Güle güle kullanın güzel olmuş. Hocam sisleri akşam deneme fırsatın olursa, farlar kapalıyken gezecek aydınlatmayı sağlıyor mu bakabilir misin? Benim sislerin çanaklar pas yapmış, üstünde 2 kat turuncu film var neredeyse park lambası olarak kullanacağım :D

Hocam lipi sormuştun birde anca önden fotoğraf çekebildim
http://i.hizliresim.com/K4yBrY.jpg

Geri
Üst Alt