Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza 1.6 Stella :) / Yeni Aracım

Güle güle kullanın güzel olmuş. Hocam sisleri akşam deneme fırsatın olursa, farlar kapalıyken gezecek aydınlatmayı sağlıyor mu bakabilir misin? Benim sislerin çanaklar pas yapmış, üstünde 2 kat turuncu film var neredeyse park lambası olarak kullanacağım :D

Hocam lipi sormuştun birde anca önden fotoğraf çekebildim
http://i.hizliresim.com/K4yBrY.jpg

Lip bende takayim hoş olmuş. Maşallah allah kaza bela vermesin.
Folyo bende düşünüyorum sislere bakalim.

Su sekilde aydinlatiyor.
Burda sadece sis acik.

udu9yvyn.jpg

evazege3.jpg

Sisler buhu yapıyor acaba nedendir?

Galaxy Note 2 / Seat Ibiza 1.6 Stella

Lip için tamponun altına bakın, eğer sarkma ve kırık varsa uygulaması pek hoş olmuyor.
Aydınlatması gayet güzel sizden önce benim xenon düşünmem gerekiyor anlaşılan :). Sis farının arka lastik kapağını tam olarak oturtmamış olabilirler.

Bugün yine boş duramadım.. Xenon , Pedal Seti , Shark Anten takicaktim. Hava birden soğudu ee takmasam gece rahat uyku yok :)) Kalktim gittim Armada otoparka hallettim islerimi.. Shark Antene zaman kalmadi malesef..

Bir kaçta fotoğraf çektik buyrun :))

a7aty3ep.jpg

syhahaha.jpg

du2u6eta.jpg

ame3avaj.jpg

enutu8u3.jpg

by2y3e5e.jpg

3ysesa6u.jpg

a3y6ara9.jpg

5ujyzude.jpg

ebysuzy5.jpg

7u6usa2a.jpg

Resim günceli yapalım ;

****Xenon Far taktim
****Depo Kapagini Plastidip Kapladim
****Pasta & Cila Ve Kil Uygulamasi yaptım
****Arka stoplara film çektirdim
****Ses Sisteminide Hallettim

2arema4y.jpg

7eja4uze.jpg

sasy6upe.jpg

genu8ugy.jpg

a2u8ydu8.jpg

uda5e5yd.jpg

nyry6ute.jpg

e2evyjej.jpg

8urabuzu.jpg

Birde haftasonu gaza gelip jant lastik alacağım paraya motor aldim. 5 dakika icinde noterde buldum kendimi nasil oldu bilmiyorum. Ayaküstü makina bulmuşken resim çektik arkadaşımla.. Ha bu arada kullanmayi bilmiyorum :D

7u3y6ane.jpg

ydyva7us.jpg

Hepsi hayirli ugurlu olsun ama iki durum var bence birincisi depo kapagini pek sevmedim ama plastidip oldugu icin sikildiginizda sokersiniz ikinciside o jant lastik degistirme istegi motor alarak bitmez gun gelir o jant lastik o aracta yerini alacaktir:))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler günler dilerim.

Bugun baski balata degisti , on takım yapildi.

Jant lastik olayi benim icinde sürpriz oldu. Sanayideyke babam aradi jantini lastigini alabilirsin kartina yatirdim dedi. Normalde mayis ayinda aliriz diye anlasmistik. Bende bu jant lastigi begendm aldim.

Ee madem yaptik egzos kafaligi olmadan olmaz diyerek onuda aradan çıkardım. Şimdilik tek düşüncem cam filmi kaldi..

jahe8u7u.jpg

ega9ube7.jpg

zanubyte.jpg

e8aty2yh.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/04/15/7epy2a8y.jpg[/IM

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt