Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat cordoba 1.4tdi 80hp+Megachips software v.s. Mini cooper 1.6 120hp 6 a.t. stock

Konu, 'Karşılaştırmalar' kısmında rallier_61 tarafından paylaşıldı.

1. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    evet,arkadaşlar; başlıktan da anlaşılacağı gibi benim araç ve bir arkadaşımın minisi ile ışıklardan kalkış peşine sonhız,sonra her nekadar otomatik olsa da rolling(düz ve rampa yukarı) yaptık..
    sonuç nedir sizce:cool:
    ışıklardan kalkarken taciz ateşine tuttuğum başka bir cordoba da(sisler açık+avdaydı o da) takıldı peşimize ama nafile, burdan chipin farkını anladım zaten;)

2. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Yazılım + tork farkı ile 120-140 km /h a kadar arkadan gelen Cooper ın daha sonra farkı kapatmış olması lazım, kapatamamış ise, yaptırdığı bakımları gözden geçirmeli.

3. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    valla mininin rollingdeki filtre sesi halen kulaklarımda:rolleyes: yani geride kaldı rollingde düz yolda;tabi kickdown da var işin içinde,ben iki ve üçüncü viteste bastım.. bayağı bi duman yedi.. ama rampa yukarı 6 vitesin avantajıyla sonradan yakaladı mini ve geçti.. 0dan 160a kadar duman yuttu,bunun devamında son hızda 195 falandım;rampa aşağı,miniyi 5 boy falan geçmiştim.. geçildiğim rolling bu rampanın tırmanışıydı:p son hızda da devam etsek geçecekti aradaki 20hp+1 vites ve devir bandı bunu getiriyor:) ama arabamla gurur duydum;) depom da 3/4 doluydu shell power ile,gtl ile denemek lazım aslında..

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Keske video imkani olsaydi bu arada ibizanin degerleri nedir??

5. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    imkan olsa keşke,yoktu.. cordoba 100hp/260nm çıkmıştı dynoda..

6. Megachips

Megachips SCW Üyesi

264
    54
    28
    pistlerde gormek isteriz ..

7. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    pist yazılımı isteriz :D smoke spec:cool:

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    adam pıste cıksa ne olcak yapıyosun 300-350bg dızel sonra mıllet dızelınden soguyor:)

9. Megachips

Megachips SCW Üyesi

264
    54
    28
    yok akıllandım ben .. yok oyle 300-400 lük dizel artık.. rakip bulamaz hale geldim.. bak çekilince pistlerden hızlı dizeller çıkmaya basladı yuvalarından (:)

10. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    benim de en yakin arkadasim mini one aldi; kismet olursa yakin zamanda superchipsleyip sonra benimle deneyecek..
    o da otomatik sanzimanli..
    bende detaylari yazarim o zaman.

Sayfayı Paylaş