Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat club world kartviziti

scw logosunu gonderıyor komsum şimdi:) aslında cok cılgın cızımler yaparım ama kafaları karısır ınsanların cupra logoları seat sport bayraklarıyla bı suslerım gorenler pist giriş kartı sanar, bu cok sade ve gozu yormayan bır tasarım oldu bence bı yandanda musterımın kurumsal kımlıgını yapıyorum cızım ekranını oraya kaydırmısım :) yarış bayraklı bır ınsaat fırması olmuş nasıl:)puhaha
komşu cuma günü buluşmaya sende katıl. kartvizit işini detaylı bir şekilde konuşalım ordada

cuma bulusmadayım bılgıler nerde yazıyor:) mekan,saat:)

Emeklerin için teşekkürler,"dostuklar" kelimesi "dostluklar" olacak yazım hatası olmuş:) Birde bizimde logomuz eklenirse seatla beraber daha güzel olur diye düşünüyorum,eline sağlık..

logo arkada fluu bır sekıldekartın ıcıne gömdüm kendi ekranımda daha net gözüküyor buraya ekleyince kayboldu biraz:) logomuz war yani imlayada hemen el attım orjinalinde değiştirdim

logo arkada fluu bır sekıldekartın ıcıne gömdüm kendi ekranımda daha net gözüküyor buraya ekleyince kayboldu biraz:) logomuz war yani imlayada hemen el attım orjinalinde değiştirdim
ewet arkada belli belirsiz farkediliyor ilk resimde. baskıda daha net çıkacaksa eğer ben 1. örneği beğendim

tekrar eklemeler yaptım logo hem arka plana gömülü hemde solda yada soldaki iptal olan war logo yine gömülü fakat buraya eklediğimde gözükmüyor ne yazık ki

1.sayfa da 2. cevap metnine bi kaç resim ekledim pek hoşuma gitmedi ama napalım biz de bilmiyoruz arkadaş photoshop :eek:

Fikir çok iyi , 1. Kartvizit çok iyi düşünene teşekkürler hayata geçirmek için bende elimden geleni yaparım:eek:key:

Geri
Üst Alt