Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat club world kartviziti

Yapacağınız Emekler için şimdiden Teşekkürler Arkadaşlar.Herşey SCW için

değerli scw ilk sayfada kartvizit hazır yorum bekliyorum :)

facebooka nasıl koycam yapamadım facebooktaki scw sayfamızada eklemek istiyorum

örnek çok güzel olmuş yalnız logomuzda yer alırsa fena olmaz

Logoya kesinlikle katılıyorum seat logosu mükemmel durmuş ama kartın sag üst köşesine veya daha uygun biyere scw giriş sayfasındaki logoyu da koysak çok süper olur :) Emeğine sağlık hatta bir kaç tasarım yapalım oylama ile seçelim daha mükemmel olur galiba :)

scw logosunu gonderıyor komsum şimdi:) aslında cok cılgın cızımler yaparım ama kafaları karısır ınsanların cupra logoları seat sport bayraklarıyla bı suslerım gorenler pist giriş kartı sanar, bu cok sade ve gozu yormayan bır tasarım oldu bence bı yandanda musterımın kurumsal kımlıgını yapıyorum cızım ekranını oraya kaydırmısım :) yarış bayraklı bır ınsaat fırması olmuş nasıl:)puhaha

scw logosunu gonderıyor komsum şimdi:) aslında cok cılgın cızımler yaparım ama kafaları karısır ınsanların cupra logoları seat sport bayraklarıyla bı suslerım gorenler pist giriş kartı sanar, bu cok sade ve gozu yormayan bır tasarım oldu bence bı yandanda musterımın kurumsal kımlıgını yapıyorum cızım ekranını oraya kaydırmısım :) yarış bayraklı bır ınsaat fırması olmuş nasıl:)puhaha
puhahapuhaha

logo arka planda fluu orjınla logo elıme ulastıgında daha sık olur logoyu sayfadan kopyaladım goruntu kalıtesı halıyle kotu bakalım bakalım:eek:

Geri
Üst Alt