Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SD 625 Gülen LEON

Onemli degil birbirimize yardim icin variz kardesim

çok değişik ve üzel olmuş eline sağlık abi :D:D

Led siparişini verdim,siyah araba da daha da belirgin olacağını düşünüyorum..Yapınca fotoları eklerim,Bu arada fikir babası olan adaşım Serkan a çok teşekkürler...;)

10 numara 5 yıldız olmuş
abi idolüm senin araba tabi iznin olursa

bu olay ayrı bi hoşuma gitti
iznin olursa bende yapıcam
ama NASIL?

10 numara 5 yıldız olmuş
abi idolüm senin araba tabi iznin olursa

bu olay ayrı bi hoşuma gitti
iznin olursa bende yapıcam
ama NASIL?

estğ. kardeşim ne demek izin vermek haddime mi düşmüş:) önce tahmini 2 mt boyunda dış ortamda çalışacak led al ama 12 volt olsun arabaya takılacağını belirt aldığın yerde ucuna 30 cm uzunluğunda ince bir kablo lehimlet,sonra bagaj kapağının için de stoplara ulaşabileceğin bir kapak var orayı çekerek aç,ampullere 3 tane kablo giriyor ikisi ince biri kalın,ince olan kabloları yan keskiyle kesmeden soy sonra ledlere yaptırdığın 30 cm kablodakı uçlardan birini birine ötekini diğerine bağla elektirik bandıyla sağlamlaştır, deneme yanılma yoluyla yanmasını sağla ama şunu unutma bagaj kapagı açıkken stoplar yanmadığı için bağladıktan sonra bagajı kapat yanıp yanmadıgına bak yanmazsa kabloları ters çevir,işlem bittikten sonra ledin başına ve sonunu mutlaka sıcak silikon çek su ile temas etmesini engelle yoksa ilk yağmurda veya yıkamada kısa devre olur bu başka yerlerede zarar verebilir..bu anlattığım şekilde yapmaya çalış takıldığın yerde 0533 591 00 96 arayabilirsin:) kolay gelsin şimdiden

Serkan Bey;
Çok güzel olmuş uygulama. Ayrıca çokda yaratıcı. Elinize sağlık ben çok beğendim, daha önce hiç görmemiştim böyle birşey.
Aracınızda çok güzelmiş. Bagaj kapağının arkasına yüzü ifade eden iki tane göz yapıştırın tam gülsün bence... :D

: )

valla son zamanlar gördüğüm en süper fikir helal olsun hiç şansı yok bende yaptıracağım izninizle tabiki :drink::drink::drink:

ama aracım imzada gözüken değil sizinki gibi beyaz kısmetse resimlerini eklerim

Geri
Üst Alt