Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SD 625 Gülen LEON

abi maşallah gerçekten çok yaratıcı,alışılmısın dısında bır modlama olmuş..cok begendim gercekten..ben uygulamış olduğun ışıklandırmayı otomobil firmalarının,prestij için cıkardıkları yollarda görmemizin imkansız olduğu concept araclara uygulanan sisteme benzettim..yani şöleki kapı panel aralıklarından değişik değişik yerlerınden ısık gecmesi olay,hatta bı kac resımle desteklıym..dedıgım gıbı cok yaratıcı bı düsünce..

Çok değişik ve güzel olmuş :eek:key: hayırlı olsun :)

Serkan abi nerden buluyorsun böyle şeyleri ya çok güzel olmuş çok beğendim allah nazardan saklasın :)

abi gülen leonun süper olmuş çok zekice çok başarılı olmuş hatta lip yada folyo ile yapılan bilimum kaplamalar furyasından sonra böyle bir furya başlattın bence:)

çalışma çok başarılı. süper ötesi olmuş tebrik ederim.

Geri
Üst Alt