Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw-Trakya Garajı

Bora abi aksam bi ibizanin dha on arka tmponlarini kapladik srun yasamadik ama arkasindan leonun tavani kplarken ya folyo adi cikti yada hava sartlarindan scak sguk genlesme ypti kaplma esnasinda folyo patladi :(( kplayamadik sguk bi mekanda ypmamaya calis abi yda gunduz kirik hava scakliginda yap derim aklinda bulunsun!...

59 FT 879

Kardeşim bende geçen hafta sonu arkaya bagaj çıtası yapmıştım. Bu hafta da folyo ile değil ama plasti dip boya ile plakanın olduğu yeri boyadım. Plakayı çift taraflı bant ile yapıştırdım yetmedi biraz silikon sürdüm o da aklıma takıldı iki vida ile vidaladım :D ama fena durmadı hani beğendim ben aracımın yeni halini... Bu hafta olmadı ön plakanın plakalıklarını da çıkarayım diyorum...
Yukarıya folyo yapma işini de biraz daha ileriye ertelemeyi düşünüyorum çünkü dediğin gibi baya bir soğuk ve uğraşılmıyor. Ancak şu ön tampon kısmına ufak bir folyo yapayım diyorum senin araçta olduğu gibi :D

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    294.2 KB · Görüntüleme: 38
Arka tampon gyet basarli olmus abi ellerine saglik o citadan bnmde almam gerek arkayi daha dolu gsterio folyo isi yine patlma yparsa bnde genlesme yptgindan emin olucm ufo kullnmayada glmiyo is uzun sruyo elktrik faturasi yuzunden ewden atilmak istemm :):):)

59 FT 879

Kardeşim bende geçen hafta sonu arkaya bagaj çıtası yapmıştım. Bu hafta da folyo ile değil ama plasti dip boya ile plakanın olduğu yeri boyadım. Plakayı çift taraflı bant ile yapıştırdım yetmedi biraz silikon sürdüm o da aklıma takıldı iki vida ile vidaladım :D ama fena durmadı hani beğendim ben aracımın yeni halini... Bu hafta olmadı ön plakanın plakalıklarını da çıkarayım diyorum...
Yukarıya folyo yapma işini de biraz daha ileriye ertelemeyi düşünüyorum çünkü dediğin gibi baya bir soğuk ve uğraşılmıyor. Ancak şu ön tampon kısmına ufak bir folyo yapayım diyorum senin araçta olduğu gibi :D
fotoda bişey eksik sanki... (sticker):D

703d3e30b0ec06431dbb64804222b79b.jpg
6c27d6d0cb45030100165b96858c2e90.jpg
a08c8edf06d13552800061a6ec63c4a6.jpg
kirmizi anahtarli torpido alti ve klima alti bardakliklara ypilmis led aydinlatmalarimiz :))

59 FT 879

Geri
Üst Alt