Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw-Trakya Garajı

0d884b9e136e17d56e664f54277f2dc4.jpg
03deee9e3aa310fbba8abdd2e808fc36.jpg

59 FT 879

Plakanın o kısmıda siyaha kaplamışsın. İlk halide güzeldi bu da güzel.
Eline sağlık...
Şu ön taraftaki peteğin yanında ki krom çıtalarıda siytaha boyansa kaplansa acaba nasıl olur ?
Çok mu boğar aracın önünü...
Yarın hava güzel olursa bir çalışmada arkadan sonra ön tarafa ben düşünüyorum...
İşin ehli olmuşsun :)

Bunu program uzerinde bende denedim ama cok kapatiyo araci bnun yerine cam kenarlarinada mikelaj ve arka bagaj paginada sendeki gbi mikelaj ypmayi dsunuyorum biraz araci acmasi icin ve lazer ile fabrikada scw yazicam karartarak kenarlarina duzenli bi sekilde ayrica teskkurler abi :))

59 FT 879

Bunu program uzerinde bende denedim ama cok kapatiyo araci bnun yerine cam kenarlarinada mikelaj ve arka bagaj paginada sendeki gbi mikelaj ypmayi dsunuyorum biraz araci acmasi icin ve lazer ile fabrikada scw yazicam karartarak kenarlarina duzenli bi sekilde ayrica teskkurler abi :))

59 FT 879

Hava kötü hava yoksa ön tarafı şimdi bende kaplıcaktım senin aracın ön tarafının ilk hali gibi... :D
Bir de kırmızı şerit çıta mı bantlar mı ne var... Bak linki vereyim misal : http://www.hepsiburada.com/liste/tr....aspx?productId=otm16a060&categoryId=20024938
İşte bu linkteki şeylerle aracın önüne ya da arka tampona ufak dokunuşlar yapsak çok mu apaçi işi olur acaba...
Gene senin araçtan örnek vereyim :D Paintten özenmeden yaptım biraz dandik duruyor ama örnek olsun dedim...
a.jpg
b.jpg

Yapilicak cok sey var ama bunlari bu kadar ygun kullanmak tercihim olmaz gbi alt tampona tek cizgi tatli durmus abi bu dusunulebilir ama aracin arkasinida unutmamak gerek fazla gosterisli olmama sartiyla arka ve yanlarida yurutmeliyiz Suan arka stoplari koyu siyah kaplama dusunuyorum acik olan var uzerinde bagaj citasi ve leon difizorunu uydrrsam egzozu kaynakciya paslaazdan el yapimi 6 gen yaptrarak orta aly kisma montelemeyi planliyorum tabi bunlar yaza kadar olucak seyler abi hmn degl

59 FT 879

a0df63341b37af59b4c2a03c89e84683.jpg
cfa7b9548fc16f13e4a26ca35c93b37d.jpg
leon difizorunu alarak eger uzun gelirke kesip isiticiyla egerek kisaltirim ve takilan yer ayni zaten tabi onceden egzoz yerinide belirlerim arka tamponun alt plastiginize egzoz icin kesmek gerekicek parcayi atmam snra yine gerekirse die :))))

59 FT 879

bu işlerden hiç anlamam bende sizlerden ve diğer ibizacılardan gördüğümü yapmaya çalışıyorum ama şu var ki, sende o yetenek gözüküyor :)
sen yaparsın bence...

Saol abi ypnlarda bzim gbi insan bea bz niye ypmayalim sirasiyla yapicaz bisiler oluruna bakicaz yoksa bi cupra tamponu 1500 tl 100 tl lik difizorle bnu ucuza kapatmak gerek :):):):)

59 FT 879

Geri
Üst Alt