Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW Servis İndirimi %15

Konu, 'Duyurular' kısmında GRKMSRGL tarafından paylaşıldı.

1. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    Arkadaşlar Adana SKODA bayisi ÖZGEN otomotiv seatclubworld üyelerine özel %15 indirim aldık yedek parça servis işçiliklerinde geçerli olacak bu indirime ek olarak sigortada da gereken indirim yapılacaktır

sponsorluk yada reklam amaçlı bir indirim değildir seatclubworld üyelerine özel indirimdir...

neden SEAT değil SKODA derseniz Adana SEAT servisi gereken ilgi ve alakayı göstermediği için ve araçlarımızın bütün sarf malzemelerinin yedek parçalarının SKODA ile aynı olmasından dolayı biz Adana Mersin grubu olarak şuan sitede olmayan arkadaşlarımızla birlikte bütün bakımlarımızı SKODA servisinde yaptırmaya başladık...

%15 rakamsal bir indirim olarak belirtilmiştir ağır bakımlarda %25 e yakın indirim alıyoruz servise girmeden yada parça spariş etmeden önce bana ulaşmanız yeterli olacaktır

gsm:0536 863 49 08

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    hadi o bölge için gözümüz aydın hayırlı uğurlu olsun bakalım... Emeğin içinde teşekkürler...

3. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Güzel çalışma olmuş Görkem emeğine sağlık

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    hayırlı olsun..

5. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Güzel çalışma hadi hayırlısı :D

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    sadece bu bölge için değil kime ne lazımsa kargo yaptırırız

size şöyle bir örnek vereyim dün arabamın fren balatalarını ve yakıt-polen filtresini değiştirtdim seatta 180tl istediler burada 120tl verdim

Osmaniyeden Onur hocayı tanırsanız seat servisinin yaklaşık 800tl istediği onarıma 650 tl ödedik

7. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Güzel olmus görkem abi hele kargo işi çok güzel :D

8. RED SHARK

RED SHARK SCW Üyesi

1.869
    59
    48
    Gorkem Kardesim yuregine saglik emeklerin bizim icin cok degerli tebrik ediyorum

9. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Tebrikler kardeşime.

10. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    gorkem abi bu girişimin için tesekkurler