Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Servis İndirimi %15

sağolasın görkem...bu tür imkanları zamanla tüm türkiye genelinde yaymalıyız ve bunu yapıcak güç siz üyelerimizdir...SCW var olduğu sürece çok güzelliklere imzamızı hep beraber atıcaz.

sağolasın görkem...bu tür imkanları zamanla tüm türkiye genelinde yaymalıyız ve bunu yapıcak güç siz üyelerimizdir...SCW var olduğu sürece çok güzelliklere imzamızı hep beraber atıcaz.

Haklısın babam elimizden geleni yapalım

Vallaha arkadaşlar kötü davranan skoda servisi görmedim ben...bursada doğuş otodan resmen bi s...gidin demeleri kalmadı ki arabamı erzurumdan almıştım tatile bursaya gitmiştim adamlara birşey danışacaktık dövmeleri kaldı hele kasko konusunda bir bayana bilgi sorduk allah versin bacımın dövmediği kaldı!!!az bekleyin dediler 15 kimse bakmadı ben de içimden küfür ettim çıktım gittim yolda skoda plaza karşımıza çıktı gittik adamlar öyle yapalım şöyle yardımcı olalım dedim ulan arabayı sat skoda al!!!!o denli ilgi dedim doğuş bunu yaptı siz de bunu teşekkür ederim dedim çıktım!!!vallaha ayrıca da skodanın içi bizim seatlara 5 basar kim ne derse desin...

Geri
Üst Alt