Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW Paspas var mi.?

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Abilerim, 1 2 hafta once arabami yikamaya vermistim saolsunlar benim paspaslari afedersiniz HAYVAN gibi cekmisler yirtilmis kaucuk paspas bunlar . Aracimin surucu bolumundeki paspas surerken ayagin surtmesiyle erimisti simdi bide yirtildi tam oldu paspaslarimi degistirmeyi dusnyrm dusundum SCW nin paspaslari varsa alacagiim.

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    SCW paspası yok ama leon sport yazan halı paspaslar veya normal havuzlu paspaslar var sahibindednde satılıyor oradan bakabilirsin,,,

Bunu beğendi. RD38 bunu beğendi.
  3. BoMBeR

BoMBeR SCW Üyesi

207
    109
    43
    SahibindenCom'da Ztech ve "R yazılı spor paspas" adı altında satılan halı paspasları tavsiye etmem. Ben aldım, pişman oldum. Sabitleme yuvaları yok, özellikle sürücü tarafındaki kolayca kayıyor ve kalitesiz. Sonra mecbur paraya kıyıp, orjinal Seat Sport Velpic halı paspas getirdim yurtdışından. Kalite kokuyor.

4. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    Scw paspası olsada fena olmazdı hani :)

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Neden Olması ki Nasıl Olsa Bu Seat Yazısını Basıyor.. Onun Yerine SCW amblemi koysun Eminim Siteden Vardır bu konuyla ilgili bi baglantısı bi tanıdıgı olan arkadaş..:eek:key:

6. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    İsim vermiyorum,bir forumda gordum forumun logosunun basilmis oldugu paspaslar vardi kaucuktan.

7. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Spor hali paspaslar buldum abilerim oturturma yuvaciklari fotosunda vardi adama sordum cevaplamadi daha 55 tl fiyati kalitesi nasildir acep. ? 55 tl ye spor paspas

8. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    hesaplı olursa ben de kauçuk paspas alacam, en kullanışlısı kauçuk bence...

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Halı Paspastan Şaşmam:cool:

10. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    selçuk abi yekta abiden haber var mı kargo yola çıkmış mı? :)

Sayfayı Paylaş