Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ne marka lastik kullanıyor?Lastikleri hakkındaki yorumlar?

araç bridgestone 250 ile geldi şu an için memnunum bir kere yağlı zeminde (trafikte), çokça karlı buzlu ıslak zeminde, full yükte 120 km civarında ani frenlemede istemeyerek deneme şansım oldu. Allah kimseye denetmesin. Bridgestone dan memnumum ama kış lastiği olarak ne alacağım bilmiyorum. tavsiyesi olan var mı?

araç bridgestone 250 ile geldi şu an için memnunum bir kere yağlı zeminde (trafikte), çokça karlı buzlu ıslak zeminde, full yükte 120 km civarında ani frenlemede istemeyerek deneme şansım oldu. Allah kimseye denetmesin. Bridgestone dan memnumum ama kış lastiği olarak ne alacağım bilmiyorum. tavsiyesi olan var mı?

Goodyear Ultragrip Extreme kullanıyorum. Tutuş çok iyi ama 60km/h yi geçince uğultu yapıyor. Fiyatı da güzel.

Geri
Üst Alt