Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ne marka lastik kullanıyor?Lastikleri hakkındaki yorumlar?

Bir lastikte oy birliği yapsak da ihtiyacı olanlar hepberaber alsak :) bende düşünüyorum ama bir karar birliği yok konuda... ibiza için lastik budur desek? nokian mı? yoksa michelin energy saver mı? kumho mu?, ymuşak, konforlu, sessiz ve iyi yol tutuşu açısından...

geçen bir bayi Marshal diye bir lastik önerdi..daha önce kullanan oldu mu aranızda? tereddüt etmekte haklı mıyım acaba? Michelin'e en yakın kalitedeki lastik dedi ama ben ilk defa duydum :)

Bir lastikte oy birliği yapsak da ihtiyacı olanlar hepberaber alsak :) bende düşünüyorum ama bir karar birliği yok konuda... ibiza için lastik budur desek? nokian mı? yoksa michelin energy saver mı? kumho mu?, ymuşak, konforlu, sessiz ve iyi yol tutuşu açısından...

kendi aracın için en ideali michelin ihtiyaçlarını karşılar

Merhaba benimde lastik almam lazım şu an firestonelar var.Araba 38.000 de michelin pilot exalto nasıl bilgisi olan varmı?

michelin energy kullanıyorum..aracın kuru zeminde fren mesafesi oldukça takminkar,fakat yağmurlu havada bir anda başka bir lastik oluyor araç frenleme mesafesini uzatıyor,ayrıca ani menevralarda kayma yapıyor.yumuşak lastik olduğu için benim gibi şehir içi park sorunu çok yoğun olan bir şehirde yaşıyorsanız aracın lastiklerini park mesafesinde parçalamanız içten bile değil!birde daha önce lassa impetus2 kullanmıştım serisi kalktı..lassa impetus revo oldu sanırım iğrenç ötesi bir lastik resmen araç frene yüklenildiğinde dahada hızlanıyor hissi veriyor yol tutuşu çok zayıf ve çok sert!!yinede lassa michelin energy kıyaslamasına göre kesinlikle michelin!!turanza er300 lerde çok şikayet olduğunuda biliyorum aşırı sert ve yol sesi alması gibi..bende araştırma aşamasındayım nokian ı biraz araştırın derim iyi gibi görünüyor..

Arkadaşlar nedir bu nokian furyası? Daha araba üzerinde görmüşlüğüm yok ama herkez tavsiye ediyor nerdeyse? Ne malı bu lastik nedir ne değildir, bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar nedir bu nokian furyası? Daha araba üzerinde görmüşlüğüm yok ama herkez tavsiye ediyor nerdeyse? Ne malı bu lastik nedir ne değildir, bilgisi olan var mı?

Ömer nokian lastiğin babası gıbı bırseydir.Kış lastıklerınde cok cok ıyıdır.Benim eniştem meganede 2002den beri aynı lastıgı kullanıyor.Bir ara mıchelın aldı lastıkler bır yıl sonra yarıldı.

Ömer nokian lastiğin babası gıbı bırseydir.Kış lastıklerınde cok cok ıyıdır.Benim eniştem meganede 2002den beri aynı lastıgı kullanıyor.Bir ara mıchelın aldı lastıkler bır yıl sonra yarıldı.

Michelin diyordum ama aksi birşey olmassa nokian alacağım gibi... daha bayisini görmedim bir araştırayım bakalım bizim 195 55 15 lerin fiyatları nasıl...
...

Geri
Üst Alt