Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kartepe Fotoğrafları

eda kardesım bıze hıc kımse sunu yapacagız bunu yapacagız soyle yapacagız dusuncesıyle katılmıyor gordugum kadarıyla !!! bız beraber olalımda gerekırse oturur karı ızlerız muhabbet ederız hıc farketmez dun gelseydınız ve board kayak deseydınız emın olun kı sızler ıcın yukarıda cıkar eslık ederdı buyuk bır kısmımız

mıllet begenmıs trıbune oynamışım galiba :D

puhahapuhahapuhaha abi en sonunda :D yenge bizim yüzümüzden atıcak barış abiyi evden :D

o benı ole korkutucagını sanıyo :eek: kolluyorum bır fotoyla bıtırıcem herseyiii ondan sonra hayatı boyunca bana ıyı dıleklerle msj atmak zorunda kalacak....puhahapuhaha

Arkadaslar ben organizasypn ile ilgili degisik bir sey yaptigimizi anlattim zaten..Herkes kendi fikrini soyleyebilir..Fikirler uzerine tartismak yersiz..Lutfen ...

o benı ole korkutucagını sanıyo :eek: kolluyorum bır fotoyla bıtırıcem herseyiii ondan sonra hayatı boyunca bana ıyı dıleklerle msj atmak zorunda kalacak....puhahapuhaha

valla ben girmiyorum abi aranıza :D ama genede :D Kıvanç tan korkulur :D

olur tabi maksat birlikte olmak :D ha korniş ha board ha kayak ha kızak :D ne fark eder :D

yukarda konu dışı yazılanlar tarafımca silinmiştir...bilgilerinize.

Geri
Üst Alt