Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kartepe Fotoğrafları

Herkes eğlendiyse daha ne olsun.Ama bi kardan 'ibiza' yapsaymışsınız daha iyi olurmuş:DEğlenceniz daim olsun.

xx

eda kardesım bıze hıc kımse sunu yapacagız bunu yapacagız soyle yapacagız dusuncesıyle katılmıyor gordugum kadarıyla !!! bız beraber olalımda gerekırse oturur karı ızlerız muhabbet ederız hıc farketmez dun gelseydınız ve board kayak deseydınız emın olun kı sızler ıcın yukarıda cıkar eslık ederdı buyuk bır kısmımız

:p:p:p:p:p nerde nasıl eylendiğin farketmessssssss beraber olalım yeter scw affetmessssss :eek::eek::eek:

Sağol barış yahu :) Adam Hasan Abiye kıymayın diyeceğine :D
Hepsi birlikte gömdü valla..Abant daha güzel olacak kesin ;)

abi şeklinden anladığım ve fotolardan gördüğüm kadarıyla gayet mutlussun bu sefer aranızda olamamanında vediği kıskançlıkla olabilirmi acaba:p

Kartepeye gdip illa ki board mu yapmak lazim? Forum icin baslik oyle acilmis olabilir ama gdip orda kartopu oynayip mangal yapmak 40 kere board yapmaktan daha keyifli bence. Bunun neresi gulunc anlayamadim?

puhahapuhahapuhahapuhaha özgür bencede çok gülünçç:eek:key::eek:key: sen kalk koskoca kartepeye git bord yapmadan dönnn:eek:key: çok ayıp çokkk:eek::eek:

walla bordun kralınıyaparım keske orda olsaydım da sukarların ıcınde yuvarlananlarla olsaydım bord mord hıkaye scw sahane:D

walla gayet güzel ve mutlu geçti amaç board yapmak kaymak değilki beraber olmamızın mutluluğu ve eğlencesi zaten yetti bize :D hasan abi :D sen de son anda yıktın beni :D ama en çok sen le özgür yıkıldı :D kıvanç abi allahtan yoktu :D En güzeli de minik çocuklarda ya :) ceren araba biner binmez uyudu yavrucak kıpkırımızı oldu yanakları kıyamam yaaa :)

Geri
Üst Alt