Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW Doğu ve Güneydoğu Bölgesi Organizasyonu

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında Ozie23 tarafından paylaşıldı.

1. Ozie23

Ozie23 SCW Üyesi

345
    151
    43
    Öncelikle herkeze merhaba...Marmarada , İç Anadoluda , Egede ,Akdenizde yapılan organizasyonları kıskandım açıkcası. :) Doğu veya Güneydoğu anadolu bölgesinden üye arkadaşlarımız var mı acaba ?? Bu şekilde bi organizasyon yapalım örneğin Nemrut dağına yada Harput Kalesine yada Ş.urfa Balıklıgöle yada Malatyaya gidip toplanalım hiç farketmez yeterki birlik olalım.

Bunu beğendi. 8 kişi bunu beğendi.
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    güncel

3. __NrS__

__NrS__ SCW Üyesi

177
    62
    28
    Hocam ben mardindeydim en az 6-7 seatlı biraradaydıkta dağıldık şuan. herkes farklı biyerlere taşındı. sadece tatillerde dönebiliriz doğuya.istersen haberleşiriz.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Valla doğu ve güneydoğu illerimizdeki üyeler varsa toplanabilirseniz süper olur :)

5. Ozie23

Ozie23 SCW Üyesi

345
    151
    43
    Aynen Haberleşelim iyi olacak gerçekten.Diğer arkadaşlarda foruma üyelermi bi araya gelip konuşalım iyi olacaktır.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  6. denizgoktas

denizgoktas SCW Üyesi

763
    703
    93
    Müthiş fikir, güzel haberler bekliyoruz sizden!

7. buracle

buracle SCW Üyesi

211
    72
    28
    Arkadaşlar her ne kadar uzak olsam da sağlam bir gezi programına hayır diyemem güneydoğuyu görmek isterim

8. Ozie23

Ozie23 SCW Üyesi

345
    151
    43
    Mükemmel olur gerçekten batıdan gelebilecek arkadaşlar varsa eğer hem Doğu anadoluyuda gezmiş olurlar.Bu şekilde katılım yapabilecek olan var mı? ?? Katılım olursa program duzenleyelim hep beraber...

9. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Inşallah hayırlısıyla birşeyler olur...

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  10. denizgoktas

denizgoktas SCW Üyesi

763
    703
    93
    **
    *

Bolu - Urfa : 1040 Km
    Bolu - Diyarbakır : 1198 Km
    Bolu - Malatya : 869 Km
    Bolu - Kayseri : 510 Km

Biraz siz biraz biz yapıp ortada biyerlerde buluşursak galiba tam süper olucak. Ama yaz sezonunda o 1000 km yol daha rahat gelinir.
    Yaza kadar sabırla araç sayısınızı ve grubunuzu arttırır, çevre illerle iletişim halinde olur ve güzel bir organizasyon hazırlarsanız bu yaz uygun bir tarihte katılabiliriz. Daha erken yapalım diyorsanız ortak bir yer bulalım kimse kışın zorluk çekmesin. Kayseri ilk buluşma ve kaynaşma için bana biraz daha uygun geldi. Ordaki dostlarımız yardımcı olacaktır. Başka fikri olan varsa lütfen yazsın.

*
    **

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş