Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Doğu ve Güneydoğu Bölgesi Organizasyonu

**
*

Bolu - Urfa : 1040 Km
Bolu - Diyarbakır : 1198 Km
Bolu - Malatya : 869 Km
Bolu - Kayseri : 510 Km

Biraz siz biraz biz yapıp ortada biyerlerde buluşursak galiba tam süper olucak. Ama yaz sezonunda o 1000 km yol daha rahat gelinir.
Yaza kadar sabırla araç sayısınızı ve grubunuzu arttırır, çevre illerle iletişim halinde olur ve güzel bir organizasyon hazırlarsanız bu yaz uygun bir tarihte katılabiliriz. Daha erken yapalım diyorsanız ortak bir yer bulalım kimse kışın zorluk çekmesin. Kayseri ilk buluşma ve kaynaşma için bana biraz daha uygun geldi. Ordaki dostlarımız yardımcı olacaktır. Başka fikri olan varsa lütfen yazsın.

*
**
Çok isterim bu bölgeden katılımcı bulmayı forumda da sayfa açtık fakat katılım pek yok gibi.Düşünüyorum tabi yaza kadar sayı çoğalır mı inşallah 10 kişi bile olsak hep birlikte çok iyi bir program yapabiliriz.
Dediğiniz gibi ortada bir yerdede buluşabiliriz yada bu tarafada bekleriz sizi mükemmel bir coğrafya var.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bana yardımcı olabilecek varmı acaba Adminlerden Doğu ve Güneydoğudan foruma kayıtlı arkadaşlara ulaşabilirmiyiz ?

doğu ve g.doğu bölgesindeki 18 tane aktif kullanıcıya özel mesaj gönderdim.geri dönmelerini bekliyorum inş. güzel şeyler olacak.

ozan çok iyi 2 arabayla başlarsınız bi bakmışsın onlarca gelen olmuş biraz sabır

Zaten diyarbakırda son 2-3 yılım sonra yanınıza geleceğim ama gelmeden burada kesin organizayson yapmamız lazım

ozan çok iyi 2 arabayla başlarsınız bi bakmışsın onlarca gelen olmuş biraz sabır

Abi artık ankaradayım bende.burdaki organizasyonlara dahil olacam inş. Doğuda pek gönüllü bulamamıştım. şimdi ozan kardeşimi gördüm çok istekli.ama küçük yerlerişmler olduğu için çok kişiyi bir araya getirmek zor oluyor.bende uğraşıcam bakalım kaç kişiyi toplayabilecez. hem doğudan güzel fotolar sergilersen ilginizi çeker sizlede bi tur düzenleriz.

Geri
Üst Alt