Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW anadolu ve avrupa cuma günü buluşmaları....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yer mekan farketmez SCW nerde ben orada olurum musait oldukca...

bu çok guzel :eek:key: bide haftanın başka gunlerıne kaydırma imkanımız nedir tam olarak?c.tesi.. ?fln

Buluşmaları boğaz yakınlarına yaparsak buluşmalar daha kolay olur diye düşünüyorum, anadoluda da avrupada da köprüyü geçtikten hemen sonra bi yerde olursa katılım daha fazla olur bence. Benim için heryer zor bi ara da bizim buralara gelseniz :p Ben o kadar geliyorum maltepeye bi kere gelmediniz bahçeşehir tarafına. Küser giderim, üyelik iptali istiyorum :p

günleri duruma göre değiştirebiliriz ama cumaları sabit yapıcaz yani çok önemli yemek gokart gibi etkinlikleri başka günlere alıyoruz ama tabi her cuma müsait olmayıp başka günlerede alabiliriz

valla emre çok güzel olur tabi gerçekten güzel fikir ama senin dediğin gibi olmuyo işte ben maltepeye çok gittim gerçekten ama avrupa anadolu diye ayrılma sebebi anadoludaki scw ailemizin veya bizim mesafeden dolayı değilde zaman kısıtlığından dolayı böle ikili ayrım oldu tabiki her hafta bir olmak güzel olur olur gösterişli olur daha sicak bi sohbet olur ama dediğim gibi mesafe değilde zaman problemi oluyo daha çok bu cuma ben 8 de realin alt katındaki otoparkta olucam saat 10 a kadar vaktim ya var ya yok oyüzden bu hafta böle olsun haftaya gene güzel bir durum kesinleştirilir saygılar...
hakan kardeşim sende haklısın ama bi şekilde birleşmemiz lazım, sonucunda istanbul olarak tek bir şehiriz ve bunu ayırmamak lazım anadolu avrupa diye her hafta bi kaç üye fedakarlık yaparsa dediğim olay gerçekleşir.tabiki bu hafta geçtikten sonra olur eğer olursa,sonucunda bir plan yapılmış bu hafta için bunu iptal etmek olmaz.ve inanın anadolunun yanında çok sönük kaldık avrupa olarak bizim amacımızda bu izlenimi silmek üyelerimizin aklından:eek:key:

hakan kardeşim sende haklısın ama bi şekilde birleşmemiz lazım, sonucunda istanbul olarak tek bir şehiriz ve bunu ayırmamak lazım anadolu avrupa diye her hafta bi kaç üye fedakarlık yaparsa dediğim olay gerçekleşir.tabiki bu hafta geçtikten sonra olur eğer olursa,sonucunda bir plan yapılmış bu hafta için bunu iptal etmek olmaz.ve inanın anadolunun yanında çok sönük kaldık avrupa olarak bizim amacımızda bu izlenimi silmek üyelerimizin aklından:eek:key:

ozaman abi ya hafta hafta bi anadolu bi avrupa yapıcaz yada bunu ayda 1 2 kere yapıp geri kalan 1 2 seferde burda avrupa olarak toplanıcaz hem anadolu hem avrupa kendine zaman ayırmış olucak ve hem anadolu hem avrupa birlikteliği sağlanıcak saygılar...

acıkcası ben yenı oldugum ıcın hıc bulusmalara gelemedım bu yuzden nerelerde toplandıgınızıda bılemıorum.. cuma gunu calısıyorum ben ama 5dk. olsa tanısmak ıcın gelmeyı cok ısterım.. :eek:key:

acıkcası ben yenı oldugum ıcın hıc bulusmalara gelemedım bu yuzden nerelerde toplandıgınızıda bılemıorum.. cuma gunu calısıyorum ben ama 5dk. olsa tanısmak ıcın gelmeyı cok ısterım.. :eek:key:

ozaman önce sana bi hoşgeldin diyelim mustafa kardeşim sonrada avrupa yakasındamısın yoksa anadolumu bilmiyorum ama biz her cuma akşamı buluşuyoruz onun haricindede haftasonları pazar ve cumartesi akşamları gibi etkinliklerimiz oluyo konuları organizasyonları takip edersen senide aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt