Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW anadolu ve avrupa cuma günü buluşmaları....

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında ghost rider tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    Arkadaşlar cuma buluşmaları bizim geleneksel bir organizasyonumuzdur.Bunu herkes biliyor
    biz yönetim olarak bundan çok memnunuz fakat bunu daha kalıtsal hale getirmek açısından bir fikir birliği yaptık ve şuna karar verdik.bu cuma buluşmalarımızı anadolu ve avrupa olarak ayırmak yerine iki tarafında fedarkarlık yapıp sıraya koyup bir hafta anadoluda bir hafta avrupada yapılmasını isteriz.bu sayede hem daha çok topluluk hemde daha gösterişli bir organizasyon olur.ve bu fedakarlık sayesinde anadoluda ve avrupada birbirini tanımayan üyelerde birbirleriyle tanışma fırsatı olur.sonucunda bu hepimizi ailesi ve ailede ayrı gayrı olmaz, hepimiz biriz..sadece biraz fedakarlık gerekiyor bu fikri canlandırmak için.siz ne dersiniz?

highkaan, - 48 - ve eneserol bunu beğendi.
  2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    aynen katılıyorum sonuna kadar destekliyorum :)

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Menekşe sahılde baslayalım demıstık sonrası gelemedı ne yazıkkı,ısteklılerı gorelım :)

4. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Walla menekşe olsun her akşam olsun gelirim :)

5. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    bi belli olsunda mekan kolay iş avrupapuhaha tabi sizde anadoluya bir hafta sonra

6. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    hımm kem küm :)

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  7. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    menekse sahilde taaa tekirdag da bee yakin olsun b irazdaha anadoluya :D

Bunu beğendi. koray.cano bunu beğendi.
  8. EsCgHoSt

EsCgHoSt SCW Üyesi

528
    147
    43
    valla emre çok güzel olur tabi gerçekten güzel fikir ama senin dediğin gibi olmuyo işte ben maltepeye çok gittim gerçekten ama avrupa anadolu diye ayrılma sebebi anadoludaki scw ailemizin veya bizim mesafeden dolayı değilde zaman kısıtlığından dolayı böle ikili ayrım oldu tabiki her hafta bir olmak güzel olur olur gösterişli olur daha sicak bi sohbet olur ama dediğim gibi mesafe değilde zaman problemi oluyo daha çok bu cuma ben 8 de realin alt katındaki otoparkta olucam saat 10 a kadar vaktim ya var ya yok oyüzden bu hafta böle olsun haftaya gene güzel bir durum kesinleştirilir saygılar...

9. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    biz kalktık antepten geldik artık bi buluşmada bizim burda ayarlayın :)

10. EsCgHoSt

EsCgHoSt SCW Üyesi

528
    147
    43
    inşallah ibrahim ben çok istiyorum antep i görmeyi çok merak ediyorum orları işlerden dolayı çok yoğunum ama inşallah nasip olur

Bunu beğendi. TORO_BLANCO bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş