SCW anadolu ve avrupa cuma günü buluşmaları.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW anadolu ve avrupa cuma günü buluşmaları....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghost rider

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cuma buluşmaları bizim geleneksel bir organizasyonumuzdur.Bunu herkes biliyor
biz yönetim olarak bundan çok memnunuz fakat bunu daha kalıtsal hale getirmek açısından bir fikir birliği yaptık ve şuna karar verdik.bu cuma buluşmalarımızı anadolu ve avrupa olarak ayırmak yerine iki tarafında fedarkarlık yapıp sıraya koyup bir hafta anadoluda bir hafta avrupada yapılmasını isteriz.bu sayede hem daha çok topluluk hemde daha gösterişli bir organizasyon olur.ve bu fedakarlık sayesinde anadoluda ve avrupada birbirini tanımayan üyelerde birbirleriyle tanışma fırsatı olur.sonucunda bu hepimizi ailesi ve ailede ayrı gayrı olmaz, hepimiz biriz..sadece biraz fedakarlık gerekiyor bu fikri canlandırmak için.siz ne dersiniz?

kurtbil

Kayıtlı Üye
Menekşe sahılde baslayalım demıstık sonrası gelemedı ne yazıkkı,ısteklılerı gorelım :)

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
menekse sahilde taaa tekirdag da bee yakin olsun b irazdaha anadoluya :D

EsCgHoSt

Kayıtlı Üye
valla emre çok güzel olur tabi gerçekten güzel fikir ama senin dediğin gibi olmuyo işte ben maltepeye çok gittim gerçekten ama avrupa anadolu diye ayrılma sebebi anadoludaki scw ailemizin veya bizim mesafeden dolayı değilde zaman kısıtlığından dolayı böle ikili ayrım oldu tabiki her hafta bir olmak güzel olur olur gösterişli olur daha sicak bi sohbet olur ama dediğim gibi mesafe değilde zaman problemi oluyo daha çok bu cuma ben 8 de realin alt katındaki otoparkta olucam saat 10 a kadar vaktim ya var ya yok oyüzden bu hafta böle olsun haftaya gene güzel bir durum kesinleştirilir saygılar...

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
biz kalktık antepten geldik artık bi buluşmada bizim burda ayarlayın :)

EsCgHoSt

Kayıtlı Üye
inşallah ibrahim ben çok istiyorum antep i görmeyi çok merak ediyorum orları işlerden dolayı çok yoğunum ama inşallah nasip olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...