Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw ailesi kahvalti organizasyonu

Paintball için hava durumunu kollayalım,birde anadolu yakasında mekan bulalım,ordan kilyos uzak olur..

1-Absolut + selda
2-Kaptan + dilek + kızları :D
3-Lejyoner + şengül + fıstık
4-Yekta + dilek + AREL
5-Kfy + filiz + can
6- poro kaan
7- Erkani + ?

barış kahvaltıdan sonra paintball amma olur haaa 10 da kahvaltıyı yapıcaz 11 de 12 de bitecek sonra neyapıcaz kardeşim :eek:key::eek:key::eek:key::eek:key:
abi ankaradan haber bekliyorum katılımla alakalı bir netleşsin hep beraber değerlendiririzzzzz.:eek:key:

onların içinde en büyük alana sahip olan kartal evo yaklaşık 10 dönüm bir alanda oyun oynanıyo olursa en mantıklısı bence orası yanlız daha önce şu listeye bi isminizi yazın aga :hosgeldin::hosgeldin::D:D

onların içinde en büyük alana sahip olan kartal evo yaklaşık 10 dönüm bir alanda oyun oynanıyo olursa en mantıklısı bence orası yanlız daha önce şu listeye bi isminizi yazın aga :hosgeldin::hosgeldin::D:D

barış ben söz vermeyeyim hafta sonları tekneyi kiralıyorum bu haftada fuara gelemiyordum işim erken bittiği için katılım yaptım o gün bişey olmazsa zaten ordayımdır :eek:key:

Geri
Üst Alt