Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw ailesi kahvalti organizasyonu

:) Kardeşim benim her yıl eylül-ekim ve kasım aylarım aşırı yoğun olur,ama bu buluşmaya hastalık olmadığı sürece geleceğim..

BARIŞ mekanda bebişler için alt temizleme yeride olabilirmi @DUVİ[MENTION=19123]erkani[/MENTION][MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] ben ve bebişi olanlar için önemli

dün ramadada alt değiştirdik biliyorsunpuhahapuhaha

BARIŞ mekanda bebişler için alt temizleme yeride olabilirmi @DUVİ[MENTION=19123]erkani[/MENTION][MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] ben ve bebişi olanlar için önemli

Abi benimki yapmıyor yapmıyor yaptimi beline kadar yapıyor..Ben duş aldıracak yerde istiyorum:)))

ekleeee kopyala yapıştır ekleeeee:)

barış kahvaltıdan sonra paintball amma olur haaa 10 da kahvaltıyı yapıcaz 11 de 12 de bitecek sonra neyapıcaz kardeşim :eek:key::eek:key::eek:key::eek:key:

Geri
Üst Alt