Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Parçalar (KY Leon)

Arkadaşlar Rns 510 fiyatı için pm atabilirsiniz ya da nette değilsem 0535 377 45 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

kardeşim ben kutu içi hava filtresini nerden aldığını öğrenebilirmiyim satılmış malesef kaçırdık daha bugün haberim oldu berkay dan öğrendim inş dükkanınada geliriz açarsında

kardeşim ben kutu içi hava filtresini nerden aldığını öğrenebilirmiyim satılmış malesef kaçırdık daha bugün haberim oldu berkay dan öğrendim inş dükkanınada geliriz açarsında
satıldı malesef. geçen gün karsılastık dikmen caddesinde seninle. nerden aldığımı yazıcam özel mesajdan yada ben ayarlarım sana bi tane daha. temmennin için teşekkürler az kaldı dükkan için uğraşıyoruz:eek:key:

Kadir abi senin konu da satılık ilan alanı gibi oldu :)

gördüm kardeşim geçen seni 4. cadde den evin önünden çıkmıştım ben aşağıdan geliyordun sende özelden mesaj atarsan sevinirim

farlarda satıldı. kalanlar:

Makyajsız Aerodinamik Ön tampon (standart ürünü almak şartıyla)
Makyajsız Aerodinamik Arka tampon (standart ürünü almak şartıyla)
SATILDI Linea R panjur (standart ürünü almak şartıyla)
SATILDI Bi-Xenon Mercekli farlar (standart ürünü almak şartıyla) xenon kitiyle beraber
SATILDI Orijinal kol dayama
SATILDI Cupra jant
SATILDI Pirelli Pzero Rosso 225/40/18 lastikler (sıfırdan farksız)
SATILDI K&N E-2014 kutu içi hava filtresi
Custom çift çıkış orta ve son susturucu egsoz
SATILDI RCD 510 teyp çerçevesi ile beraber (standart ürünü almak şartıyla)
SATILDI Cupra pedal seti ve Ayak dayama
Hella Şeffaf Stoplar
Hella Orijinal stoplar
RNS 510 teyp H versiyon (kodu we gps anteni mevcut)

Kadir Aero ön bu gidişle benim olacak gibi. Biliyorum en son ayrı ayrı satmak istiyorsun ama aklında olsun. Ben almaya hazırım.

farlarda satıldı. kalanlar:

Makyajsız Aerodinamik Ön tampon (standart ürünü almak şartıyla)
Makyajsız Aerodinamik Arka tampon (standart ürünü almak şartıyla)
SATILDI Linea R panjur (standart ürünü almak şartıyla)
SATILDI Bi-Xenon Mercekli farlar (standart ürünü almak şartıyla) xenon kitiyle beraber
SATILDI Orijinal kol dayama
SATILDI Cupra jant
SATILDI Pirelli Pzero Rosso 225/40/18 lastikler (sıfırdan farksız)
SATILDI K&N E-2014 kutu içi hava filtresi
Custom çift çıkış orta ve son susturucu egsoz
SATILDI RCD 510 teyp çerçevesi ile beraber (standart ürünü almak şartıyla)
SATILDI Cupra pedal seti ve Ayak dayama
Hella Şeffaf Stoplar
Hella Orijinal stoplar
RNS 510 teyp H versiyon (kodu we gps anteni mevcut)
Kardeşim kalanlar ile birlikte aracın son fiyatı ne olur.. Benim araca müşteri varda fiyat uyarsa eğer nasip bakalım..

Geri
Üst Alt