Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Parçalar (KY Leon)

saglık olsun diyelim çok teşekkür ederin anlayışına kadirim hayırlı satışlar kardeşim

kadir jantlari kime opsiyonladin bilmiyorum ama ilk ben istemistim :( hayirlisi olsun

kadir jantlari kime opsiyonladin bilmiyorum ama ilk ben istemistim :( hayirlisi olsun
abi zaten Ankara'dan çok önceden sözüm olan wolky üyemize werdim. ben normalde biliyorsunki hiç boşaltmayacaktım aracı. mecbur kalınca da önce ona söylemek durumunda kaldım. önceden werilmiş bir sözdü benimkisi ağustosta jantları ilk taktığımda

kardeş hayırlı uğurlu osun ayak dayama pedal seti ve kol dayamaya talibim onları gönderdinmi gönderdiysende artık ankarada dükkanından alırız artık

kardeş hayırlı uğurlu osun ayak dayama pedal seti ve kol dayamaya talibim onları gönderdinmi gönderdiysende artık ankarada dükkanından alırız artık
abi kol dayama pedal seti ayak dayama bunları werdim malesef. ama inşallah dediğin gibi hayalim gerçekleşirde dükkanımdan alırsınız. teşekkürler

Hayırlı satışlar kadir, Sadece ön aeronu bana kaça bırakırsın. Uygun bir fiyat verirsen almayı düşünüyorum. Yayları satıcaksan bendeki orjinal yaylarıda verebilirim sana kadir. Nasıl olsa depo duruyor senin bir işine yarasın. Yaylarıda satarsın birisinin işine yarar.

Not: Pm diye buraya yazmışım. :)

Makyajsız Aerodinamik Ön tampon (standart ürünü almak şartıyla)
Makyajsız Aerodinamik Arka tampon (standart ürünü almak şartıyla)
Linea R panjur (standart ürünü almak şartıyla)
Bi-Xenon Mercekli farlar (standart ürünü almak şartıyla) xenon kitiyle beraber
Orijinal kol dayama SATILDI
Cupra jant SATILDI
Pirelli Pzero Rosso 225/40/18 lastikler (sıfırdan farksız) SATILDI
K&N E-2014 kutu içi hava filtresi opsiyonlandı
Custom çift çıkış orta ve son susturucu egsoz
RCD 510 teyp çerçevesi ile beraber (standart ürünü almak şartıyla) SATILDI
Cupra pedal seti ve Ayak dayama opsiyonlandı
Hella Şeffaf Stoplar
Hella Orijinal stoplar

Geri
Üst Alt