Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Satılık Konularına Mesaj Sınırı

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında CUPRA tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Son zamanlarda forumla ilgili ilgisiz herkesin satılık konusu açması dikkatimi çekti.
    Satılık konusu açmak için mantıklı bir mesaj sınırı konulması bence çok iyi olacaktır.
    Benim önerim 200 mesaj olması.
    İlgilenen ve fikirlerini belirtenlere teşekkürler.

2. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Sadece mesaj sayısı biraz zorlar, zira her gün foruma girip okuyan ama yazmayanlar vardır, üye olma tarihinden itibaren 3-4ay gibi sınır + 50-100 adet mesaj daha çok sayıda üyeye hitap eder derim.

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    200 mesaj sayısı çok fazla.. max. 100 olmalı buna yönetim karar verir ok derlerse ancak o zaman ele alırız.

4. CUPRA

0
    12
    0
    Potansiyel alıcı olarak bence karar verme hakkı aynı zamanda üyelere de ait.
    Mesaj sayısını fazla önermemin sebebi buradaki ortamın ticarethaneden farklı olması zaten..

5. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    peki ilan vermek icin gerekli 100 yada 200 mesaj sayısı mecburiyeti olursa ve buna ulaşmak icin gereksiz ve önemsiz mesajlar yazılıp forumu cöplük haline getirilme durumu olmazmı

6. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    olası muhtemel ihtimaller arasında buda var tabi.. :D

7. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    Konuyu gündeme getirmen çok güzel olmuş Ayberk ,

benim aklıma gelen ,örnek olarak ayda 1 satılık ilanı verebilme hakkı olsun , konu kilitli olsun ve haftada 1 kere ilan sahibi tarafından güncel mesajı yazabilsin.
    Tabi bunu yönetimdeki arkadaşlar kendi fikirleriyle harmanlarsa belki güzel bi uygulama olabilir.

8. CUPRA

0
    12
    0
    Bu yüzden forumu hayırlı satışlar ve teşekkürler gibi mesajlardan arındırmak bi başlangıç olabilir. Teşekkürlerden şimdi arındırıldı.
    Hayırlı satışlardan da arınsa çok daha iyi olur.

9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    bence olmaz.. neden dersen acil bir konuda yardım almam gerekli idi mesaj sayısı 50 den aşağı olanları iphone forumlarında konu açamıyordu bende bunu doldurmak için habiye her konuya mesaj yazmadım.. :) Zaten yazanlar belli olur..

10. CUPRA

0
    12
    0
    İlan sahibinin, ürünü istediği zaman güncelleyebilmesi, kimin sattığı ürünle ilgilenip kimin ilgilenmediğini ayırt etmek açısından daha iyi olacaktır bence :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş