Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık FR

Hayırlısı olsun Mercekli Xenon muydu senin farlar emre?
30 haziran 2012 de aldım aracı ben Abicim sanırım bir ay sonra da bu xenon olayı cıktı :) yani xenon yok arabada..

Yeni kasa a180 yada guilietta öyle kolay bitmez merak etme :)

Doğrudur Cenk abi tabiki de fakat düz modellerden düsünmüyorum. İstedigim arac yurtdısından gelecek buyuk ihtimal. Eger ki anlasabilirsem... Alfa zaten standart :)

yenı fr ı alıcaksan korkamnı gerektırıcek bır durum yok cok tutulmadıgı ıcın cokta satılmıyordur emın olabılırsın hala mıllet gıdıp eskı kasa fr alıyor

Valla Burak kardeşim dün konuştum daha yenibosna alturda son araçlar..Tutmadığını neye dayanarak söylüyorsun araç çıkalı 1 ay olmadı daha :)

Valla Burak kardeşim dün konuştum daha yenibosna alturda son araçlar..Tutmadığını neye dayanarak söylüyorsun araç çıkalı 1 ay olmadı daha :)

ben adanaya gore konusmustum satıcıyla gorustum cok fazla ragbet olmadıgını soledı ben onun yalancısıyım

Geri
Üst Alt