Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık FR

DOSTLAR düz olarak aracı 41e bırakıyorum ilgilenen olursa son pazarlıklı fiyatı 41dir. BİLGİNİZE.

Abi Şu dikkatimi çekti ;
Yüksek tuttugumu düsünenler hic aramasınlar. Acelesi yok. Satılsa da olur satılmasa da.
KEYFİ OLARAK SATILIĞA CIKARILMISTIR.

demişsin açıklamada sürekli güncelliyorsun. :D

Abi Şu dikkatimi çekti ;
Yüksek tuttugumu düsünenler hic aramasınlar. Acelesi yok. Satılsa da olur satılmasa da.
KEYFİ OLARAK SATILIĞA CIKARILMISTIR.

demişsin açıklamada sürekli güncelliyorsun. :D

aynen kardesim ilk ilanımda ki yazıyı copy paste yaptıgım icin oyle kalmıs. Ama aciliyete girdi aklımda ki arac bitmeden satıp almalıyım :) ayrıntıları kesmen güzel hosuma gitti kardesim incele ve sorgula her seyi...

aynen kardesim ilk ilanımda ki yazıyı copy paste yaptıgım icin oyle kalmıs. Ama aciliyete girdi aklımda ki arac bitmeden satıp almalıyım :) ayrıntıları kesmen güzel hosuma gitti kardesim incele ve sorgula her seyi...

yenı fr ı alıcaksan korkamnı gerektırıcek bır durum yok cok tutulmadıgı ıcın cokta satılmıyordur emın olabılırsın hala mıllet gıdıp eskı kasa fr alıyor

yenı fr ı alıcaksan korkamnı gerektırıcek bır durum yok cok tutulmadıgı ıcın cokta satılmıyordur emın olabılırsın hala mıllet gıdıp eskı kasa fr alıyor

Yok hocam yeni kasayı test surusunden sonra almamaya karar verdim... Aklımda suan a180 yeni kasa ve ya giulietta var :şoför

bak dogru yolu bulmana sevındım genc adamsın a180nı gec giulietta ıyı secım dostum :eek:key:

Cok agır basıyor gerek kasasıyla gerek motor ve performansı ile giulietta'ya sıcak bakıyorum hocam kısmet Allah ne yazdıysa o olacak belki de en alt segmente gecis yapacagım belki de bu soylediklerimden daha üst bir segmente... Hayırlısı hangisi ise o olsun..... Ama yeni kasa bitmistir gozumde

Hayırlısı olsun Mercekli Xenon muydu senin farlar emre?

Geri
Üst Alt