Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK 2011 LEON 1.4 TSI STYLE, CUPRA TAMPONLU ve CUPRA JANTLI...

42.500 :D takas olur mu. Ben benimkini veriyim, sen onu ver :p

Yok 1.2 gitmez şimdi :eek: ama sunroof için belki düşünebiliriz :D

1.2 zaten kaldırmıyo abi naparsın işte :) 15 yakıyo araç kaldırmadığı için. Bende satmak için uğraşıyorum :) 45'e hemen veriyim. Coiloverla düz 47.999 olur :D

Senin o arabanın üzerine aldığın Seat Sport kataloğundaki bütün ürünlerden sonra az bile istiyosun... :D

Satıyosan ben senin aracın temizliğine kefilim Maşşallah diyelim... :)

Senin o arabanın üzerine aldığın Seat Sport kataloğundaki bütün ürünlerden sonra az bile istiyosun... :D

Satıyosan ben senin aracın temizliğine kefilim Maşşallah diyelim... :)

Bazen aklımdan geçmiyo değil, satıp bi 160lık golf filan alsam diyorum. :) bakalım kısmet :)

Bazen aklımdan geçmiyo değil, satıp bi 160lık golf filan alsam diyorum. :) bakalım kısmet :)

Hayırlısı olsun, tadını çıkar arabanın biraz güzel oldu. Aynı mantık :) 160'lık bi Scirocco benide düşündürmüyo değil... :)

Hayırlısı olsun, tadını çıkar arabanın biraz güzel oldu. Aynı mantık :) 160'lık bi Scirocco benide düşündürmüyo değil... :)

1 yıl daha binerim sanırım. sonra bi golf alıp ona da orj. bi-xenon led stop vancouver jant koyduk mu tamamdır :D he bide skc plaka :D

Geri
Üst Alt