Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK 2011 LEON 1.4 TSI STYLE, CUPRA TAMPONLU ve CUPRA JANTLI...

Teşekkürler arkadaşlar, inşallah hayırlısı olur...

Bu arada arkadaşlar arabayı şu anda orjinal haline çevirip satmayı düşünmüyorum. Üzerindeki parçaların değerini bilen birine gitsin istiyorum. Ne söküp takmakla ve ne de tamponları ve jantları ayrıca satmakla uğraşmak istiyorum. Fakat arabaya orjinal haliyle almak isteyen birisi çıkarsa üzerindekileri söküp ayrıca satmayı düşünebilirim.

img2816i.jpg

hayırlı olsun seçkin gelince ne alıcan merak ettım ?

ben bu arabayı 2 gün önce istanbulda gördüm çok hoşuma gitmişti :)

Seckin tamponlari bi daha dusunursen talibim bulusmada anlattmistim bnm tampon ne halde ;)

Seckin tamponlari bi daha dusunursen talibim bulusmada anlattmistim bnm tampon ne halde ;)

Tamponların baya bir taliplisi var ya enteresan, ama tamponları satacak olursam sende aklımdasın. Bu arada senin şu tampona gel Erya'da komple bi boya attıralım bi kendine gelsin... :)

hayırlı satışlar aracın maşallahı var çok güzel

Tamponların baya bir taliplisi var ya enteresan, ama tamponları satacak olursam sende aklımdasın. Bu arada senin şu tampona gel Erya'da komple bi boya attıralım bi kendine gelsin... :)
abi ben gittim fiber aldım yay oldugu için cok dustu balkonda duruyor tolganında tampon bende,balkon cıkmacı terası gibi :) boyatıcaz da adamlar yine atabilir diyor erya garanti verirse gidelim yapalım gercekten.boyle cok kotu gozukuyor.bu cuma geliyormusun bulusmaya konusalım su senin tamponu :)

Geri
Üst Alt