Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2010 İbiza sc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
davul benim boynumda tokmak başkasının elinde nasıl olacak düşün
arabayı kiraladılar içine 1 kilo dalga koydular bir yere gidiyorlar baktılar çevirme var çektiler sağa indilier kaçtılar araba kimin üzerine senin üzerine,
yine arabayı kiraladılar adamın birini kaldırdılar döveyim derlen öldürdüler koydular bagaja parkettiler bir yerde sonunda iş uynıldı ne olacak,
yine arabayı kiraladılar piyiz piyiz piyiz kafalar güzelleşti çarptılar birine öldürdüler kan parasını kim ödeyecek
yine arabayı kiraladılar insan gibimi kullanacaklar bu a6 değilki araba öyle yada böyle spor araba kiralayacak çocuklarda bence tüm manyak hareketlerini yaparlar bence

işin özü ben senin yerinde olsam aklımdan bile geçirmem istedikleri kadar sözleşme yapsınlar kendilerini sıyırmak için illa açık bir yer bırakır çakallar maddi olarak zarar görmesende manevi olarak mahkeme vs.zarar görürsün

davul benim boynumda tokmak başkasının elinde nasıl olacak düşün
arabayı kiraladılar içine 1 kilo dalga koydular bir yere gidiyorlar baktılar çevirme var çektiler sağa indilier kaçtılar araba kimin üzerine senin üzerine,
yine arabayı kiraladılar adamın birini kaldırdılar döveyim derlen öldürdüler koydular bagaja parkettiler bir yerde sonunda iş uynıldı ne olacak,
yine arabayı kiraladılar piyiz piyiz piyiz kafalar güzelleşti çarptılar birine öldürdüler kan parasını kim ödeyecek
yine arabayı kiraladılar insan gibimi kullanacaklar bu a6 değilki araba öyle yada böyle spor araba kiralayacak çocuklarda bence tüm manyak hareketlerini yaparlar bence

işin özü ben senin yerinde olsam aklımdan bile geçirmem istedikleri kadar sözleşme yapsınlar kendilerini sıyırmak için illa açık bir yer bırakır çakallar maddi olarak zarar görmesende manevi olarak mahkeme vs.zarar görürsün

Çok haklısın abi teşekkür ederim aydınlatıcı örneklendirmen için :) Gelince böyle bir mesaj, en azından düşünmek ve paylaşmak istedim.

selamlar hocam. aracınız çok güzel. 4 kapı olsa ve leon bulamasam düşünebilirdim. hayırlı satışlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt