Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2010 İbiza sc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayılıyorum bu jantlara, benim sc dekilerden nefret ediyorum resmen.. alırken bı hevesle bunlar gelicek sanmıstım, ilan ve resımlerde bunlar vardı. bı geldı 5 kollu dogerlerı dedım allah kahretsın. arac guzel valla kırmızısıda bı daha guzelmis hayırlı satıslar :)

bayılıyorum bu jantlara, benim sc dekilerden nefret ediyorum resmen.. alırken bı hevesle bunlar gelicek sanmıstım, ilan ve resımlerde bunlar vardı. bı geldı 5 kollu dogerlerı dedım allah kahretsın. arac guzel valla kırmızısıda bı daha guzelmis hayırlı satıslar :)

takaslayın madem araba satılacak uyarsa yapın bişeyler anıl hayırlı satışlar kardeşim

Bende seviyorum arabamı her aksesuarıyla da.. mecburiyetler işte :)

ilanı koyduğum gün 3 tane rent a car firması mesaj atmış.
xxx CAR RENTAL aracınızı aylık 800 TL – 4.500 TL arası değişen kira bedelleri ile ve 1 Yıldan başlayan sözleşme süreleri ile kiralıyor. Sözleşme süresince aracınızın tüm bakımları ( lastik değişimlerine kadar )xxx otomotiv sorumluluğu altındadır. Aracınıza hırsızlık ve çalınmalara karşı takılacak olan 400 Euro değerindeki “ Araç Takip Sistemi ( GPRS ) “ şirketimiz tarafından karşılanmakta ve bu konuda sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Şirketimiz aracınızı sözleşme başlangıcında teslim almış olduğu hali ile sözleşme bitiminde teslim etmektedir. Bu kiralama sistemi sayesinde satışa sunmuş olduğunuz aracınıza belirlemiş olduğunuz satış fiyatının yarısını 1 yıllık sözleşme ile aylık kira bedelleri ile kazanabilirsiniz. Detaylı Bilgi için; Gsm vsvsvs

3 firma benzer mesaj atmış.. Acaba böyle bir işe girilir mi ? tecrübesi olan var mıdır ? sonuçta Askere gideceğim için belli bir süre araç ihtiyacım olmayacak. He tabi arabayı 1 sene sonra ne halde geri alırım :D kim bilir.. konuyla ilgili düşüncelerinizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt