Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS 310'da ipod kullanmak

Selam arkadaşlar;
Kablo bugün şu saat itibari ile elime ulaştı. ( hong kong tan posta yolu ile geldiğinden uzun sürdü ). bu akşam eve gidincehemen deneyip bilgileri sizinle paylaşacağım. bakalım ne olucak çok hecanlandım :)

Selam arkadaşlar;
Kablo bugün şu saat itibari ile elime ulaştı. ( hong kong tan posta yolu ile geldiğinden uzun sürdü ). bu akşam eve gidincehemen deneyip bilgileri sizinle paylaşacağım. bakalım ne olucak çok hecanlandım :)

hadi hayırlısı merakla bekliyoruz.

Arkadaşlar tekrar selam kabloyu denedim fakat olmadı. hata olarak "MEDIA-IN:DEVICE NOT FUNCTIONAL" diyo yani bu buna cihaz ( iphone ) buna uygun değil diyor. Seat ın servisine soracağım bakalım ne dicekler.

ha birde arkadaşlar benim teyipbim RCD310 ben yanlışlık ve bir hışımla buraya yazmışım. özür dilerim. ama sonuçta seat leonlarda 2009 (makyajlı kasa ) sonrasınra usb ve aux girişi var diye biliyorum. eğer ben başarabilirsem RNS310 da hayli hayli çalışır :)

Bizimkinde bir deneyebilseydik keşke:) İstanbul'da nerdesiniz?

Arkaşdalar malesef kablo olmadı :( MEDIA-IN: DEVICE NOT FUNCTIONAL dye hata aldım. Sınra Seat - Erya yı aradım. Teknik serviti bir arkadaş ile görüştüm. Bana söylediği her kablo olmuyormuş denemek lazım mış. bu arada kabloda bir numara yok aslında. kablonun uyması uymamsı gibi bir durum olacağını düşümüyorum ben ( Elektornik mühendisiyim. lise den beri elektornik okudum ). Sonra sizin önereceğiniz kablo varmı dedim. Telefondaki adam malesef orajinal bir kablo yok çeşitli markalardan deneyip bakıcaksınız dedi. Bana mantıklı gelmedi gelmiyorda. sonuçta kablo ve içinde elektronik herhangi bir devre yok. Sorunun teyibin firmware indan kaynaklandığını düşünüyorum. SEAT ın Fabrikasına mail atmayı planlıyorum.

http://imageshack.us/photo/my-images/194/211zu.jpg/

Uploaded with ImageShack.us

arkadaşlar iphone ile bağlantı yapabileceğim kabloyu buldum geçen hafta siparişini verdiğim kablo bugün geldi sorunsuz çalışıyor. iphone içindeki parçaları direksiyonda kumanda edebiliyoruz ses kalitei çok güzel. Almak isteyen ve sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. resimde kargo içinde çıkan faturayı koydum. ürün ingiltereden geliyor.

bana pm atarmısıız bende almak istiyorum nerden hangi siteden alacağım vs?

Bende zamanında İphone 2g imi bağlamayı denedim ve çok uğraşmış bu şekilde bi kabloyla bağlamıştım ama iphonu arabaya takınca iptal olacağını düşünerek almamıştım ama iyi bi araştırma sonucu öğrendimki iphonun telefon özelliğinide kullanabiliomuşuz oemvag daki aparatla fakat şu an baktım oemvagda bu parçayı kaldırmışlar siteden zira 80 avro gibi baya pahalı bi aparattı kendisi:mad:

Geri
Üst Alt