Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

RNS 310'da ipod kullanmak

Konu, 'Teknik Destek' kısmında isahin tarafından paylaşıldı.

1. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Arkadaşlarım
    RNS 310 un üzerinde 1 aux çıkışı var.
    Makyajlı leon olduğu için 1usb ve 1aux daha var araçda.
    ipod bağladım geçen gün usb'den ancak bağlantı sağlayamadım. aux'dan ses alıyorum ancak şarkı isimlerini ekranımdan göremiyorum bu şekilde.
    Bunu nasıl yapabilirim? Bir fikri olan varmıdır?

2. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Yokmu bir fikri olan:)

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    info diyor infoya bas cd yada mp3 te olduğu gibi

4. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Teşekkürler Yekta yarın denerim. Peki sürekli görünmesi için yapabilecek birşey yokmu?

5. SEC

SEC SCW Üyesi

136
    11
    18
    İpod ya da İphone bağlayabilmek için özel bir kablo gerekiyor. Bu kablo olmadan sadece Aux'tan bağlayarak ses alabilirsiniz. Sadece İpod üzerinden kontrol yapabilirsiniz.
    Eğer usb bellek gibi ekran üzerinde şarkı isimlerini görmek ve direksiyon üzerinden kontrol etmek isterseniz, Seat aksesuar olarak yaklaşık 300 TL karşılığı bu kabloyu satıyor. Fakat ebay'den ya da alternatif sitelerden de bu kabloyu 25-30 dolar gibi fiyatlara bulma şansınız var. (Tabi orjinal değil)

http://www.oemvag.es/ipod-cable-p-471.html?cPath=22_35_57 Burda kablonun orjinalini görebilirsiniz. Muhtemelen Türkiye'dekine göre daha uygun bir fiyata geliyor.

http://cgi.ebay.de/SEAT-iPod-iPhone...s=63&clkid=8771682691908392123#ht_3534wt_1139
    Buda orjinal olmayan bir kablo, fakat büyük ihtimalle aynı şekilde iş görüyordur.

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  6. SEC

SEC SCW Üyesi

136
    11
    18
    Son verdiğim link'teki kablo orjinalde olabilir tam olarak emin değilim.

7. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Yekta denedim olmadı. info tuşundan bir bilgi vermiyor.

8. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Kardeşim çok teşekkür ederim sana. Araştırayım bende. Sonra bilgi geçerim burdan. Tekrardan teşekkür ederim.

9. SEC

SEC SCW Üyesi

136
    11
    18
    Rica ederim bende bir süre iphonu ve ipod'umu bağlamaya uğrasıp olmayınca abimden (Kendisi Doğuş Oto Seat'ta çalışıyor) nasıl bağlayabileceğimi öğrenmiştim.

10. civilized

civilized SCW Üyesi

20
    0
    1
    Selam Arkadaşlar;

Bu kablo aparatını kullanarak iphone arabasına bağlayan varmı? bende iphnu mu bağlayacağım eğer değdiniz gibi ekranda müziklerin isimlerini görüp direksiyondaki kumandadan kontrol edebiliyorsak.

Sayfayı Paylaş