Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

Sarı ışıkta aynen xboxtaki gibi bir problem şöyleki aslında birçok problem olabiliyor örneğin göz bozulması bulunamayan problemler swap nedenleri gibi bircok problemi kapsıyor ve gerçekten illet bişey. Eger sarı ısık yanarsa içindeki oyun cd nizide alamıyosunuz. Hdd den bilgilerinizde. Pis bişey oldugu kesin :D Son zamanlarda iyice arttı bu sarı ışık davası genelde kalın kasalarda oluyo incelerde daha hiç duymadım...

---------- Post added at 01:30 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

Tabikide hepsi sorunlu değildir aralarından çıkıyor bikaçtane. playstationturk.com u takip ederseniz gercekten cok artan şikayetler var daha bunun dısındada vardır eminim :)

ama bi xbox taki hata oranı kadar değildir bütün xboxcılar için 3k kaçınılmaz sondur ya 1 sene sonra yada 1 ay sonra o yüzden ps3 ün hata oranı normal diye düşünüyorum playstationturk 2-3 sene öncesine kadar çok takip ederdim ama ne bilim sitenin yapısından dolayımı veya üye proflinden dolayımı çok girmek istemiyorum o siteye genelde donanımhaberin playstation bölümünü takip ediyorum playstationturkten kat be kat iyidir buarada yurtdışından oyun alıcaklara 2-3 tane site yazalımda bi faydamız olsun bu siteler benim devamlı oyun aldığım siteler

www.shopto.net (Kargo ücreti 3.5 pound takip numarası veriyorum oyun 1 haftada geliyor

www.zavvi.com ( Kargo ücreti 1 pound olması lazım takip numarası yok ama 1.5 - 2 haftaya geliyor..

www.tronixweb.com (Amerika sitesi ntsc oyunlar kargo ücreti 13.5 dolar fedex le gönderiyor 2 günde elinizde)

www.play-asia.com (Sakın bulaşmayın takip numarası yok ve 1 ay gibi bir sürede geliyor)

www.sendit.com ( play-asia ile aynı sorunlar)

Sarı ışıkta aynen xboxtaki gibi bir problem şöyleki aslında birçok problem olabiliyor örneğin göz bozulması bulunamayan problemler swap nedenleri gibi bircok problemi kapsıyor ve gerçekten illet bişey. Eger sarı ısık yanarsa içindeki oyun cd nizide alamıyosunuz. Hdd den bilgilerinizde. Pis bişey oldugu kesin :D Son zamanlarda iyice arttı bu sarı ışık davası genelde kalın kasalarda oluyo incelerde daha hiç duymadım...

tam olarak anlamadım ama sağlık olsun.. :D :D
sarı ışık nerde yanıyo PS'de mi yoksa benim beynimde mi.. :D :D :D :D :D

tam olarak anlamadım ama sağlık olsun.. :D :D
sarı ışık nerde yanıyo PS'de mi yoksa benim beynimde mi.. :D :D :D :D :D

Ps nin ısıklarının ustunde yanıyor:D

---------- Post added at 16:08 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

ama bi xbox taki hata oranı kadar değildir bütün xboxcılar için 3k kaçınılmaz sondur ya 1 sene sonra yada 1 ay sonra o yüzden ps3 ün hata oranı normal diye düşünüyorum playstationturk 2-3 sene öncesine kadar çok takip ederdim ama ne bilim sitenin yapısından dolayımı veya üye proflinden dolayımı çok girmek istemiyorum o siteye genelde donanımhaberin playstation bölümünü takip ediyorum playstationturkten kat be kat iyidir buarada yurtdışından oyun alıcaklara 2-3 tane site yazalımda bi faydamız olsun bu siteler benim devamlı oyun aldığım siteler

www.shopto.net (Kargo ücreti 3.5 pound takip numarası veriyorum oyun 1 haftada geliyor

www.zavvi.com ( Kargo ücreti 1 pound olması lazım takip numarası yok ama 1.5 - 2 haftaya geliyor..

www.tronixweb.com (Amerika sitesi ntsc oyunlar kargo ücreti 13.5 dolar fedex le gönderiyor 2 günde elinizde)

www.play-asia.com (Sakın bulaşmayın takip numarası yok ve 1 ay gibi bir sürede geliyor)

www.sendit.com ( play-asia ile aynı sorunlar)

Abim xbox oyunlarını bayagı ucuza sendit.comdan getirtiyor gercekten cok memnun ve 10 numara site... Fakat playasiada bende sorun yasadım yanlız soyle bişe var orda shipping secenekleri sunuyor sana ben bikeresinde en ucuzunu sectim 4 dolarmı ne 3-4 ay geçti urun gelmedi sonra mail falan attık işte adamlar kabul etti urun kaybolmus dedi onun parasına baska bişey almıştım ustne en pahalı shippingi sectim 23 dolarmıydı ne çat die 1 haftada geldi. Ogun bugundur yurt dısından alışveriş yapmıyorum....

Sendıt son zamanlarda cok sapıttı bazen aylarca beklıyorsun playasıa zaten hep oyleydı ama bunların arasından shopto yu kesınlıkle tavsıye ederım bugune kadar bu sıteden 20 ye yakın oyun aldım bluetooth kulaklık aldım en gec gelen urunun 8 gunde geldı takip numarasıda verdıgı ıcın herhangı bı sıkıntı olmuyor hatta oyununuz kargoya teslım edıldıgınde cep telefonunuza msg atıyorlar...

Sendıt son zamanlarda cok sapıttı bazen aylarca beklıyorsun playasıa zaten hep oyleydı ama bunların arasından shopto yu kesınlıkle tavsıye ederım bugune kadar bu sıteden 20 ye yakın oyun aldım bluetooth kulaklık aldım en gec gelen urunun 8 gunde geldı takip numarasıda verdıgı ıcın herhangı bı sıkıntı olmuyor hatta oyununuz kargoya teslım edıldıgınde cep telefonunuza msg atıyorlar...

Teşekkürler öneriniz için begendim dikkate alıcam;)

ben bazılarını ekledım bende baya oyun vardı azaltım bıraz su sıra ama takas ısteyene bende yardımcı olurum elımde varsa yaklasık 12 oyun var usendım yazmaya :D

edit;
UFC
socom;navy seals
wining2010
pes2008
gran turismo5
grid
burnout paradise
kane%lynch dead man
gta4
motorstorm1
mercenarıes2
needforspeed undercover

bu arada gecen bıraz temızlık yaptım o sırada trphıler sılınıyor mu ya?

Walla 3.5 senedir ps3 oynarım throplyer hakkında hiç bi bilgim yok ne işe yaradıgını falan hiç bilmiyorum.

bende shopto yu sıddetle tavsıye edıyorum. 8-9 defa alısverısım oldu ve hepsi 1 hafta ıcınde geldı.

Geri
Üst Alt