Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

arkadaşlar yurt dışı sitelerinden ps3 getireniniz oldumu hiç?

galiba hala Teknosa'da iyi fiyat var..
Electro World en ucuz fiyat garantisi veriyodu..orda daha ucuz olabilir..ya da teknosadaki fiyatı kanıtlar ürünün %120 miydi ne geri ödemesi mi var orda.. :D :D

bence sıkıntı yaratır..

sıkıntı çekmeyenlerde varmış o yüzden sordum sorunsuz olursa getirtebilirim

benim bi guitar hero seti maceram oldu havaalanı gümrüğüne en azından 5 defa gittim geldim o yüzden hiç bulaşmayın çünkü kesinlikle gümrüğe takılır ve ödediğiniz vergilerle burdan daha maliyetli olucaktır...

Hiç ugrasmaya gerek yok 1-gumruk sorunu 2-garanti sorunu oluyor zaten yurt dısından getirteyim dersen shipping falanla nerdeyse aynı paraya geliyor 50 100 tl aşşa alıyım diye basın agrımasın bence:) Ha ama orda tanıdıgın vardır gelirken bavula atıp getirirse on bişi diyemem yapanlar war ama bence sakat...

---------- Post added at 16:59 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

psn :sametozeren

Oyunlar : Fifa 10 , grand turismo pro ,need for speed shift , killzone 2 , zafa ve erk ekledim sizi

oyun takas edilir :)

Tamamdır herkesi kabul ettim...

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

psn im: tikoci . safa ekledim seni kabul etmedin.. netim kesik en kısa zamanda dönücem aleme. ekleyin arkadaşlar benide. cod modern de 10 cu level oldum. iyi oun hoş oyun ama 2 saatten sonra baş ağrısı yapıyo varmı benim gibi olan?

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:59 ----------
İbrahim tamamdır ekledim 1-2 haftadır ps3 açmıyodum malum araba hevesinden unuttum oyunu merak etme kabul ettim :) Banada bazen 4-5 saat oynayınca mide bulantısı falan oluyo be cok dibinden oynuorum baş agrısıda yapıyor zararlı gercekten ama yapacak bişe yok...

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

arkadaşlar ps3 almaya karar verdim..alırken hangisini alacağıma karar veremedim..slim kasa mı yoksa büyük kasa mı birde bu hdd olaylarını anlamadım 120 gb la 250 gb arasında ne fark var?? pal n*** nedir bi yardımcı olun??

Öncelikle arkadaslar cevaplamaya calısmıs ama bide ben calısıyım... Suanda eski kasa pek bulamassın zaten ama 2. el dersenki kalın kasa alıcam 60 gb olanları al onlarda hata yok ben 3.5 senedir kullanırım daha bozulmadı sonradan cıkan 80 lik ve 40 lıklarda sarı ışık hatası war cogunda. Ama basım agrımasın diosan 200 250 daha koy ustune sıfır slim pal al ntsj japon veya amerikan versiyonudur pek farkı yok sadece garantisi olmaz daha ucuza alırsın sıfır cihazı ama bence hiç riske girme 100 200 daha koyarsan garantili pal alırsın. Bu arada pal avrupa versiyonudur... 120 250 gb arasında hiç bi fark yok sadece hdd buyuklugu war dersenki içinde film resim vb seyler saklarım bana 120 yetmez 250 alabilirrsin fiyat farkıyla ki bence hiç gerek yok ben 60 gb kullanıyorum bana rahat rahat yetiyor birsrude demo falan indiriyorum oyun dataları saveleri videolar var tamamen sana kalmış bişey...

ntsc pal oyunlarda farketmiyor ancak ntsc bir makinada pal bluray veya dvd çalışmıyor bildiğim kadarıyla başka hiçbir farkı yok... son olarak bencede slim alman daha iyi ancak ps3 ün garantili olması çok önemli değil çünkü ps3 ün sana sorun çıkartabileceği en büyük hata lens bozulmasıdır oda 100 liraya tahtakalede kadıköyde işçilik dahil hallettiriyorsun garantili makina olsa makinayı servise veriyorsun en azında 1 ay gibi bir süre bekliyorsun ya makinanı tamir ediyorlar yada swap yapıyorlar...

eğer ps3 almayı düşünüyorsanız forum.donanimhaber.com un 2.el bölümünde konsollar ve aksesuarlar bölümüne bakmanızı tavsiye ederim sağlam satıcılar mevcuttur ayrıca 2.el veya sıfır oyunlarıda gayet uygun fiyata bulabilirsiniz...

Yalnız lens bozulmasından cok daha agır sorunlar cıkartabiliyor en hafifi lens bozulması desek daha dogru olabilir. Cok cozulemeyen sorunlu ps3 lere rastladım hepsi çöp olmuş gittiğim yerlerde. 200 300 tl ye kadar masrafı cıkanlar oluyor sarı ısık hatası cok korkutucu bu yuzden ben Allaha sukur 3.5 yıldır daha görmedim... Tabi garantili oluncada swap yapıolar falan ama en azından cebinizden para cıkmıyor biraz bekliyosunuz...

ne bilim elimden 2 tane xbox360 geçti ikiside çok kısa sürede 3k yı gördü ama şuanda 40gb lık var 2 seneden beri kullanıyorum ve kimse benim kadar hor kullanamaz bazen günlerce kapanmadığı oluyor daha bi kere olsun sorun çıkartmadı...

sarı ışık olayı nedir Safa. ??

sarı ışık olayı nedir Safa. ??

Sarı ışıkta aynen xboxtaki gibi bir problem şöyleki aslında birçok problem olabiliyor örneğin göz bozulması bulunamayan problemler swap nedenleri gibi bircok problemi kapsıyor ve gerçekten illet bişey. Eger sarı ısık yanarsa içindeki oyun cd nizide alamıyosunuz. Hdd den bilgilerinizde. Pis bişey oldugu kesin :D Son zamanlarda iyice arttı bu sarı ışık davası genelde kalın kasalarda oluyo incelerde daha hiç duymadım...

---------- Post added at 01:30 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

ne bilim elimden 2 tane xbox360 geçti ikiside çok kısa sürede 3k yı gördü ama şuanda 40gb lık var 2 seneden beri kullanıyorum ve kimse benim kadar hor kullanamaz bazen günlerce kapanmadığı oluyor daha bi kere olsun sorun çıkartmadı...

Tabikide hepsi sorunlu değildir aralarından çıkıyor bikaçtane. playstationturk.com u takip ederseniz gercekten cok artan şikayetler var daha bunun dısındada vardır eminim :)

Geri
Üst Alt