Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pirelli PZero mu ? P7 Cinturato mu ?

kumho ya girme lassa da fena değil bak istersen ben kullanıyorum sesiz güzel bi lastik

Benim aracin uzerinde pirelli cint vardi 235x40x18 30 la beylikduzu yollarinda lastik parcalandi. Sanssizlik sanirim

İmkan varsa mic. Ps3 en iyi secimdir..Benim arabada 17 agra ile 15.000 km oldu daha biyiklari ustunde duruyor..Disleride yerinde:)Konfor ve sessizligini anlatmama gerek yok..

bence miclen çok yumaşak lastik bu yüzden eriyip gidiyor ilk aracımda onlar vardı çok iyiydi ama ömrü çok kısa.bunlar bitince dunlop sp sport 01 aldım 225 45 17 çok ama çok memnundum o kadar yanlayan biri olarak :D bana çok kaliteli geldi gerek yol tutuşu gerek ve saglamlıgı olsun bence çok iyi.bence muratcım dunlop al hem fiyatı uygun hem kalıteli ve banada kalırsa arkaları 235 önleride 225 yap baya etkili oluyor :eek:key:

kumho ku31 al devam et krdesım balon derdın olmaz yol tutusu sıcakta cok ıyı yagmurda aynı seyı soyleyemem :)

gel sana bbs seat sport vereyim potenza lastiklerle tam takım

fr jantta pirelli p zero kullanıyorum konfor bakımından orjinal 16" jantla gelen brigstone turanzadan daha iyi, ben tavsiye ederim

Benim aracin uzerinde de PZero Rosso vardi. 225/45/17 Agra jant. Kuru zeminde yol tutusundan gayet memnunum ama islak zeminde ayni seyleri soyleyemicem. Abs devreye giriyo, kizaklamaya basliyo arac. Lastikler bitmis dicem ama daha 9000km oldu. Birazda yol sesi aliyor iceri.

Geri
Üst Alt