Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pirelli PZero mu ? P7 Cinturato mu ?

dunlop sp sport maxx da düşünür oldum..şu ara :)
bütçe zorlamasam mı diyorum..sonuçta gitcem daha 18 jant alıcam

Şu an benim arabada 17 ' 225 45 pirelli rosso var ve çok memnunum, aralıkta aldım arabayı, yolların halini biliyoruz, tuzdan falan param parça oldu, delikler daha yeni tamir oluyor, o deliklere 2,3 kere girdim ve kendi kendime sürüşte bir anormallik hissetmesemde lastiklerde kesin bi zarar olmuştur, yada jantlarda diye düşündüm.Geçen servise kasko poliçesini almaya gittim, rica ettim lastiklere jantlara, bu arda silecek suyuna, yağına falan baktılar.Hatta silecek suyuna falan ekleme yaptılarsağolsunlar; karda baya kullanmışız.lastiklerle jantlarda hiçbir zarar yok. Yol tutuşundan, konforundan memnundum, sağlamlığınıda görmüş oldum. 18 kullanmadım tabi ama, 17 sini tavsiye ederim.

o zaman kardeşim haticeye değil neticeye bakacaksın yani kullanıcı yorumlarına göre hareket etmen mantıklı...
şöyle özetlersek pirelli sert bir lastik ve bu serileri daha yeni michelin dersen özellikle de ps3 bizim ibrahim toroblanco kullanıyor 15000 de eridi gitti hiç memnun değil sana önerim goodyear modellerinden seçmelisin benim favorim yakıt tasarrufu ve alman üretimi efficint grip dir tabi 18 janta göre farklı model uyum sağlayabilir karar senin...

Goodyear eagle f1 asımetrık bunu alabılırsınız.Goodyearınn kral lastıgı..

Kumho kullanıyorım bir sıkıntı yok ama dunlop tercih ederim

Geri
Üst Alt