Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Piranha Encore 7,0 inç Navigasyonlu Oto Ses ve Görüntü Sistemi

Konu, 'Cordoba' kısmında tutankamon tarafından paylaşıldı.

1. tutankamon

tutankamon SCW Üyesi

19
    5
    3
    Bunu beğendi. Ziya bunu beğendi.
  2. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Büyük ihtimalle boyut olarak problem olmadan o bölgeye sığacaktır. Özelliklerine göre fiyatıda çok iyiymiş yav, bizdemi alsak ne yapsak :) Alırsanız izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

3. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    En ve boy olculeri belirtilmis olcmeden alma derim. Derinlik onemli degil teybi cikarttiktan sonra derinligi uymazsa kesebilirsin hic olmadi iade edersin. Cihaz guzel tavsiye ederim. Basarsoftun destegi olmasi ise cok cok iyi

4. tutankamon

tutankamon SCW Üyesi

19
    5
    3
    Burak/Fırat çok teşekkür ederim yorumun için eğer ürünü almak nasip olursa mutlaka yorumlarımı yazarım buraya. CD ve TV özelliği istemiyorsan ki ben istemiyorum ürün gayet iyi duruyor...

5. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Bende 6.2" büyüklüğünde Necvox var. Kenarlardan yarım santim kadar boşluk var. Bence en boy ölçülerini al, ölç öyle al

6. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Fiyat gayet uygun görünüyor. Üzerinde IGO 8 ve Başarsoft ikilisinin olması da bir avantaj. SirfAtlas V serisi işlemci de memnun edeceğine eminim. Daha önce bu özellikte navigasyonum vardı ve çok memnun kalmıştım. Diğer özellikleri de (radyo, bluetooth, video vs) size hediyesi olur.

7. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    hasanın müsadesiyle benim 2011 leona uyarmı bu bende düşün meye başladım ya

8. tutankamon

tutankamon SCW Üyesi

19
    5
    3
    arkadaşlar ilginiz için sağolun, biraz daha konu dursun arkadaşların tavsiyelerine göre alacağım nasipse :D

Saygılar, sevgiler...

9. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    hepsiburadadaki yorumları okudum.golf 4 ü olan bir arkadaş aracına tam oturduğunu yazmış.o zaman ibiza yada aynı şekilde olacağını tahmin ediyorum.
    benimde kafama yattı.biraz daha araştırma yapacağım...

10. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    arkadaslar alıp para vermeyin bende var ses falan filan menu hız navigasyon olarak iyi ama konsola oturmuyor nerdeyse 1cm dısarıda kalıyor
    ekran çerçevelerin içerisinde bu yuzden ekranın ust kısmını göremiyorsunuz

Sayfayı Paylaş