Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piranha Encore 7,0 inç Navigasyonlu Oto Ses ve Görüntü Sistemi

Sabri Bey yorumunuz için çok teşekkürler tecrübeniz benim içinde almak isteyecek diğer forumdaşlar içinde yol gösterici oldu . Cahilliğime verin ibiza ile cordobanın konsolları aynı mı?

Bende HEI var on numara boy olcusude lak oturdu arkatarafa dogru baya uzun ver var onemlı olan cercevesı bak olmuyor yontman lazım işcilik ıstıyor goreceksın.

arkadaslar alıp para vermeyin bende var ses falan filan menu hız navigasyon olarak iyi ama konsola oturmuyor nerdeyse 1cm dısarıda kalıyor
ekran çerçevelerin içerisinde bu yuzden ekranın ust kısmını göremiyorsunuz
teşekkür ederiz verdiğin bilgi için.bende baya heveslenmiştim. :agla:acaba konsola tam oturtmanın yolu varmı acaba?:)

arkadaslar alıp para vermeyin bende var ses falan filan menu hız navigasyon olarak iyi ama konsola oturmuyor nerdeyse 1cm dısarıda kalıyor
ekran çerçevelerin içerisinde bu yuzden ekranın ust kısmını göremiyorsunuz
kardeş konsolun resmini paylaşabilir misin? nasıl durduğunu merak ettim...:confused:

[MENTION=25796]tutankamon[/MENTION] coredoba ile ıbıza arasındaki tek fark arka kapıdan geriye doğru başlıyor
[MENTION=8063]sinceler[/MENTION] 2008 tdı cordobaya bundan 2 sene önce duble navitech double teyp taktım oda 1 cm dışarıda kaldı bıçak ve tornavidaylayontarak cuk diye oturttum.
Kaçırılmayacak bir teyp bu

@tutankamon coredoba ile ıbıza arasındaki tek fark arka kapıdan geriye doğru başlıyor
@sinceler 2008 tdı cordobaya bundan 2 sene önce duble navitech double teyp taktım oda 1 cm dışarıda kaldı bıçak ve tornavidaylayontarak cuk diye oturttum.
Kaçırılmayacak bir teyp bu
kardeşim teşekkür ederim.fakat nereyi yonttun yan çerçeveyimi,tam anlayamadım...fotoğraf falan var mı?

[MENTION=22114]Salvia[/MENTION] Dostum resim paylaşırsan çok sevinirim.

Arkadaşlar diyelim ki double-din bir teyp aldım, bunu Ankara'da güzel bir işçilikle takabilecek bir usta tanıyan var mı?

Bir de maliyeti hakkında bilgisi olan arkadaşlar, bu konuda bizi bilgilendirirse sevinirim.

Saygılar, sevgiler.

kardeşim teşekkür ederim.fakat nereyi yonttun yan çerçeveyimi,tam anlayamadım...fotoğraf falan var mı?
malesef fotograf yok. Teybin arka tarafinda kablolar ve teybin arkasi kosola degecek ve teybi itekleyemeyeceksin en dip tarafini yontacakcin. Sag sol felan degil yani arkasini. Ama almadan once en ve boy olc once teyp yerinin.
Teyp yontulmayacak teybin kasasinin en arka kismi yontulacak yani

malesef fotograf yok. Teybin arka tarafinda kablolar ve teybin arkasi kosola degecek ve teybi itekleyemeyeceksin en dip tarafini yontacakcin. Sag sol felan degil yani arkasini. Ama almadan once en ve boy olc once teyp yerinin.
Teyp yontulmayacak teybin kasasinin en arka kismi yontulacak yani

teşekkürler...encore un eni 18.5 boyuda 11.5 cm.baya heveslendik. inşallah alırsak pişman olmayız...

Geri
Üst Alt