Piranha Encore 7,0 inç Navigasyonlu Oto Ses ve Görüntü Sistemi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Piranha Encore 7,0 inç Navigasyonlu Oto Ses ve Görüntü Sistemi

tutankamon

Kayıtlı Üye

firozat

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimalle boyut olarak problem olmadan o bölgeye sığacaktır. Özelliklerine göre fiyatıda çok iyiymiş yav, bizdemi alsak ne yapsak :) Alırsanız izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

BurakK

Kayıtlı Üye
En ve boy olculeri belirtilmis olcmeden alma derim. Derinlik onemli degil teybi cikarttiktan sonra derinligi uymazsa kesebilirsin hic olmadi iade edersin. Cihaz guzel tavsiye ederim. Basarsoftun destegi olmasi ise cok cok iyi

tutankamon

Kayıtlı Üye
Burak/Fırat çok teşekkür ederim yorumun için eğer ürünü almak nasip olursa mutlaka yorumlarımı yazarım buraya. CD ve TV özelliği istemiyorsan ki ben istemiyorum ürün gayet iyi duruyor...

eneSene

Kayıtlı Üye
Bende 6.2" büyüklüğünde Necvox var. Kenarlardan yarım santim kadar boşluk var. Bence en boy ölçülerini al, ölç öyle al

Ziya

Kayıtlı Üye
Fiyat gayet uygun görünüyor. Üzerinde IGO 8 ve Başarsoft ikilisinin olması da bir avantaj. SirfAtlas V serisi işlemci de memnun edeceğine eminim. Daha önce bu özellikte navigasyonum vardı ve çok memnun kalmıştım. Diğer özellikleri de (radyo, bluetooth, video vs) size hediyesi olur.

arthur

Kayıtlı Üye
hasanın müsadesiyle benim 2011 leona uyarmı bu bende düşün meye başladım ya

tutankamon

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ilginiz için sağolun, biraz daha konu dursun arkadaşların tavsiyelerine göre alacağım nasipse :D

Saygılar, sevgiler...

sinceler

Kayıtlı Üye
hepsiburadadaki yorumları okudum.golf 4 ü olan bir arkadaş aracına tam oturduğunu yazmış.o zaman ibiza yada aynı şekilde olacağını tahmin ediyorum.
benimde kafama yattı.biraz daha araştırma yapacağım...

SaLvia

Kayıtlı Üye
arkadaslar alıp para vermeyin bende var ses falan filan menu hız navigasyon olarak iyi ama konsola oturmuyor nerdeyse 1cm dısarıda kalıyor
ekran çerçevelerin içerisinde bu yuzden ekranın ust kısmını göremiyorsunuz