Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black

Aynen bu sekil istiyorum ama dedigin gibi iscilik cok önemli o yüzden tecrübesi olan yaptıran biri varsa yardım bekliyoruz.

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ön havalandırma ızgarasının kenarları ve plastik kısımıda boyatmak istiyorum. Aslında normalde de siyah ama parlak siyah yaptırmak istiyorum.
Hatta bir de arkadaki leon yazısını siyah yaptırmak istiyorum. Resimdeki gibi.
Screenshot_2017-02-16-21-39-46.png

Ön havalandırma ızgarasının kenarları ve plastik kısımıda boyatmak istiyorum. Aslında normalde de siyah ama parlak siyah yaptırmak istiyorum.
Hatta bir de arkadaki leon yazısını siyah yaptırmak istiyorum. Resimdeki gibi.
Ekli dosyayı görüntüle 14491

Bende aynı sekil yapmak istiyorum dedigin gibi siyah ama piano black'le kıyasladıgında gercekten o ızgaralar daha şık duruyor.

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende aynı sekil yapmak istiyorum dedigin gibi siyah ama piano black'le kıyasladıgında gercekten o ızgaralar daha şık duruyor.

Beylikdüzünde bi yer bu işleri yapıyormuş. Fr tampon boyama vs. Paylaşımlar yapmış.
Gittiğimde soracağım. Farklı alternatif yerler bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Ben orayla görüştüğümde size de bildiririm.

Cok tesekkür ederim sizden haber bekliyorum aynı zamanda arayıslara devamm

Merhaba bugün dediğim yere gittim. Gizli özellikleri açtırdım. Ayrıca sizin dediğiniz ızgaraların boyanmasını sordum ama yapmıyorlarmış. Daha doğrusu yaparız ama boyanması lazım dedi. Boyamak için oraya götürmek mantıksız. Bi boyacıya gidip söktürüp boyayabilirsiniz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar. Tamponlara ait bütün sis farı ön alt ön üst Izgarayı piyano black yaptırıp nikelaj kısmını da folyo ile kaplattım..
Arka kısım da öyle.
İşini düzgün yapan bir boyacı olabilir ben tesadüf bir yere girip sormuştum ön-arka komple 200 tl vermiştim.

Ekli dosyalar

• IMG_4398.jpg
    IMG_4398.jpg
    234.7 KB · Görüntüleme: 49
Geri
Üst Alt