Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black

Selamlar. Tamponlara ait bütün sis farı ön alt ön üst Izgarayı piyano black yaptırıp nikelaj kısmını da folyo ile kaplattım..
Arka kısım da öyle.
İşini düzgün yapan bir boyacı olabilir ben tesadüf bir yere girip sormuştum ön-arka komple 200 tl vermiştim.
Benim istediğim tam olarak böyle. Çok güzel olmuş. Logo hariç her yeri boyatmak istiyorum bende.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba bugün dediğim yere gittim. Gizli özellikleri açtırdım. Ayrıca sizin dediğiniz ızgaraların boyanmasını sordum ama yapmıyorlarmış. Daha doğrusu yaparız ama boyanması lazım dedi. Boyamak için oraya götürmek mantıksız. Bi boyacıya gidip söktürüp boyayabilirsiniz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba anladım tesekkür ederim en iyisi sanayide bi usta bulup ona boyatmak tesekkür ederim bilgi verdiginiz icin

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamlar. Tamponlara ait bütün sis farı ön alt ön üst Izgarayı piyano black yaptırıp nikelaj kısmını da folyo ile kaplattım..
Arka kısım da öyle.
İşini düzgün yapan bir boyacı olabilir ben tesadüf bir yere girip sormuştum ön-arka komple 200 tl vermiştim.

Merhaba. Tam olarak nerede yaptırdınız acaba bilgi verebilirmisiniz. Cok güzel olmus bu arada masallah allah kaza bela vermesin

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Esenler Turgut reis mahallesinde ismi Sefa arkadaşın.
Düzgün esnaftır bugün kendisi ile konuştum ön ızgaralar arka plaka bölgesi 200 tl tamam dedi.
Ama Logo panjur nikelajını ben başka yerde aynalar ile birlikte protact kaplama da kaplatmıştım o fiyata dahil değil bilginize.

Esenler Turgut reis mahallesinde ismi Sefa arkadaşın.
Düzgün esnaftır bugün kendisi ile konuştum ön ızgaralar arka plaka bölgesi 200 tl tamam dedi.
Ama Logo panjur nikelajını ben başka yerde aynalar ile birlikte protact kaplama da kaplatmıştım o fiyata dahil değil bilginize.

Çok iyi olur numarasını bulabilirseniz. Bende gidip en kısa sürede yaptırmak istiyorum, birde size bi sorum daha olucak bu islemler n kadar sürüyor acaba bir bilginiz var mı ?

Geri
Üst Alt