Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

parlak siyah jant boyama 8 tl ye =)

bencede hepsını boya gıtsın artık olan olmuş güzel olmuş...

arkdaşlar çok büyük bi yaramazlık yaptım jantın tekini siyaha boyadım sprey boya ile 8 milyona aldım bitane tam istediğim gibi olmadı sprey damla şeklinde attı ara sıra şimdi bunu nası çıkartcam =) zımpara mı tiner mi artık yada hepsini böle boyasam mı
photo0090k.jpg

photo0091s.jpg

photo0092x.jpg

Sami bey...
aracınızın jantınıza baktık büyük ihtimalle temzileme ilacıyla silerek kurtarmaya çalışalım...
büyük ihtimalle istediğimiz sonuca ulaşırız...
daha önce deneyimiz oldu...
sonuca ulaştık...

Sami bey...
aracınızın jantınıza baktık büyük ihtimalle temzileme ilacıyla silerek kurtarmaya çalışalım...
büyük ihtimalle istediğimiz sonuca ulaşırız...
daha önce deneyimiz oldu...
sonuca ulaştık...
çok teşekkür ederim ilginiz için ...büyük ihtimal ile hepsini boyatıyım diyorum o yüzden çıkartmak için uğraşmayalım

güzel gorunuyor bence ...

Silmek istiyorsan sellozik tiner alcaksın beze bascan az az sonra kol kuvveti devam eski haline doner

bende kapı kollarını aynaları boyadım hata oldu sellozik tiner imdadıma yetişti :D

ama cok yakısmıs bence iyi boya bulursan tutar bende boyıcam cantları 1 hafta içinde resimleri paylasırım

Parlak bir siyah... bence kötü olmamış. iyi bir boyacı senin boyadığını da toparlayabilecekse geri kalan jantlar da boyatılabilir. kırmızı-siyah uyumlu renklerdir; biraz ağır gösterdiği doğrudur. kolay gele...:eek:

güzel gorunuyor bence ...

Silmek istiyorsan sellozik tiner alcaksın beze bascan az az sonra kol kuvveti devam eski haline doner

bende kapı kollarını aynaları boyadım hata oldu sellozik tiner imdadıma yetişti :D

ama cok yakısmıs bence iyi boya bulursan tutar bende boyıcam cantları 1 hafta içinde resimleri paylasırım

boyucan mı =D bence o hataya girişme şu anda dolaşıyorum dışarda millet bakıyo harbi janta teki siyah olunca iyi dikkat çekiosun

Geri
Üst Alt