parlak siyah jant boyama 8 tl ye =) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

parlak siyah jant boyama 8 tl ye =)

samiramist

Kayıtlı Üye
arkdaşlar çok büyük bi yaramazlık yaptım jantın tekini siyaha boyadım sprey boya ile 8 milyona aldım bitane tam istediğim gibi olmadı sprey damla şeklinde attı ara sıra şimdi bunu nası çıkartcam =) zımpara mı tiner mi artık yada hepsini böle boyasam mı

LeonRider

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun da bence yanlış yapmışsın keşke ellemeseydin bir boya ustası silerrse daha sağlıklı olur sen yaparken alttaki boyayı da kaldırabilirsin...

LeonRider

Kayıtlı Üye
boyuycaksanda güzel bi kumlattır sonra fırın boya yaptır böyle sağlıklı olmaz astar yok bişey yok altında tazikli suyla bile atabilir...

kfy

Administrator
canım kardeşim içeriğinde ne kadar kötü malzemeler varsa hepsi o spreyin içindedir diye tahmin ediyorum nasılda kıydın o jantlara..yarın ilk işin iyi bir boyacıya uğramak olsun

samiramist

Kayıtlı Üye
canım kardeşim içeriğinde ne kadar kötü malzemeler varsa hepsi o spreyin içindedir diye tahmin ediyorum nasılda kıydın o jantlara..yarın ilk işin iyi bir boyacıya uğramak olsun
sadece 1 tanesini boyadım cezmi abi o jantda çizikti deniyim bakalım nasıl olcak diye can sıkıntısı yani =)

samiramist

Kayıtlı Üye
boyuycaksanda güzel bi kumlattır sonra fırın boya yaptır böyle sağlıklı olmaz astar yok bişey yok altında tazikli suyla bile atabilir...
serhat abi öylede çok para istiyolar aldığım haftalık benzine verdiğim para belli ankarada uygun yapan bi yer varsa neden olmasın...

samiramist

Kayıtlı Üye
birde altın sarısı ve gri renkte özel jant boyaları satılıyor sprey olarak üzerinde jant boyası yazıyodu

ERK_RS

Kayıtlı Üye
sami konuyu okudum okudum anlam veremedim. fotograflara baktim baktim durdum saka mi acaba diye..

yani git sifir ibiza cupra al, sonra meraktan jantini 8 tlye sprayle boya ve boyacilar cok para istiyor, verdigim benzin parasi belli de.