Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

parlak siyah jant boyama 8 tl ye =)

samiramist

Kayıtlı Üye
arkdaşlar çok büyük bi yaramazlık yaptım jantın tekini siyaha boyadım sprey boya ile 8 milyona aldım bitane tam istediğim gibi olmadı sprey damla şeklinde attı ara sıra şimdi bunu nası çıkartcam =) zımpara mı tiner mi artık yada hepsini böle boyasam mı
photo0090k.jpg

photo0091s.jpg

photo0092x.jpg

Hayırlı olsun da bence yanlış yapmışsın keşke ellemeseydin bir boya ustası silerrse daha sağlıklı olur sen yaparken alttaki boyayı da kaldırabilirsin...

boyuycaksanda güzel bi kumlattır sonra fırın boya yaptır böyle sağlıklı olmaz astar yok bişey yok altında tazikli suyla bile atabilir...

canım kardeşim içeriğinde ne kadar kötü malzemeler varsa hepsi o spreyin içindedir diye tahmin ediyorum nasılda kıydın o jantlara..yarın ilk işin iyi bir boyacıya uğramak olsun

canım kardeşim içeriğinde ne kadar kötü malzemeler varsa hepsi o spreyin içindedir diye tahmin ediyorum nasılda kıydın o jantlara..yarın ilk işin iyi bir boyacıya uğramak olsun
sadece 1 tanesini boyadım cezmi abi o jantda çizikti deniyim bakalım nasıl olcak diye can sıkıntısı yani =)

boyuycaksanda güzel bi kumlattır sonra fırın boya yaptır böyle sağlıklı olmaz astar yok bişey yok altında tazikli suyla bile atabilir...

serhat abi öylede çok para istiyolar aldığım haftalık benzine verdiğim para belli ankarada uygun yapan bi yer varsa neden olmasın...

birde altın sarısı ve gri renkte özel jant boyaları satılıyor sprey olarak üzerinde jant boyası yazıyodu

sami konuyu okudum okudum anlam veremedim. fotograflara baktim baktim durdum saka mi acaba diye..

yani git sifir ibiza cupra al, sonra meraktan jantini 8 tlye sprayle boya ve boyacilar cok para istiyor, verdigim benzin parasi belli de.

Geri
Üst Alt