parlak siyah jant boyama 8 tl ye =) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

parlak siyah jant boyama 8 tl ye =)

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında samiramist tarafından paylaşıldı.

1. samiramist

samiramist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    arkdaşlar çok büyük bi yaramazlık yaptım jantın tekini siyaha boyadım sprey boya ile 8 milyona aldım bitane tam istediğim gibi olmadı sprey damla şeklinde attı ara sıra şimdi bunu nası çıkartcam =) zımpara mı tiner mi artık yada hepsini böle boyasam mı

2. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun da bence yanlış yapmışsın keşke ellemeseydin bir boya ustası silerrse daha sağlıklı olur sen yaparken alttaki boyayı da kaldırabilirsin...

3. alicanbasarir

alicanbasarir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    48
    bence gayet güzel hepsini boyayın gitsin :)

4. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    boyuycaksanda güzel bi kumlattır sonra fırın boya yaptır böyle sağlıklı olmaz astar yok bişey yok altında tazikli suyla bile atabilir...

5. kfy

kfy
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    5.427
    Ödül Puanları:
    113
    canım kardeşim içeriğinde ne kadar kötü malzemeler varsa hepsi o spreyin içindedir diye tahmin ediyorum nasılda kıydın o jantlara..yarın ilk işin iyi bir boyacıya uğramak olsun

6. samiramist

samiramist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    sadece 1 tanesini boyadım cezmi abi o jantda çizikti deniyim bakalım nasıl olcak diye can sıkıntısı yani =)

7. samiramist

samiramist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    serhat abi öylede çok para istiyolar aldığım haftalık benzine verdiğim para belli ankarada uygun yapan bi yer varsa neden olmasın...

8. samiramist

samiramist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    birde altın sarısı ve gri renkte özel jant boyaları satılıyor sprey olarak üzerinde jant boyası yazıyodu

9. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    Bu jantlarda ucuz jantlar değil kardeşim idarelik boya para biriktir komple tekrar yaptırırsın diycem dilim varmıyo :)

10. ERK_RS

ERK_RS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    48
    sami konuyu okudum okudum anlam veremedim. fotograflara baktim baktim durdum saka mi acaba diye..

yani git sifir ibiza cupra al, sonra meraktan jantini 8 tlye sprayle boya ve boyacilar cok para istiyor, verdigim benzin parasi belli de.

Sayfayı Paylaş