Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Panjur, Logo Carbon Kaplama

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında CanCan11 tarafından paylaşıldı.

1. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Arkadaşlar Yayları alırken bir de karbon kaplama almıştım bugün yaylar takılırken panjuruda söktüm ve komple nikalajlı kısımları ve logoyu kapladım :) Ve gayet sağlıkllı oldu bu kadar iyi olacağını bende bilmiyordum elimde baya bir miktarda var ve yapım için 3 şey gerekli falçata bıçağı çakmak ve bez :) isteyen arkadaşlar varsa logolarına hiç bir şekilde zarar vermeden yapabilirim :) Resimleri yarın koyacağım :)

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    eline sağlık kanka :)

3. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Karbonun kalitesi nasıl , nereden aldıgını ögrenebilirmiyim ?

4. CanCan11

1.406
    1
    0
    Karbonun kalitesi başarılı markası da 3M :) en iyisi bu sanırım Elif Tuningten aldım biraz kazık ama yapıcak bir şey yok :)

5. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Hımm , 3m iyidir , ama elif in bütün malları öyle pahalı veriyolar , bulamıyorsan yapacak bişe yok tabi...

Bu arada çakmak yerine fön makinesi kullanırsan daha başarılı sonuç alabilirsin :) Şahsen yaparsam fön kullancm ben...

6. CanCan11

1.406
    1
    0
    yok ben farklı bir şey yapıyorum logoların uç kısımları varya içe doğru olanları jileti ısıtıp üstüne basıyorum direk kalıp gibi yapışıyor fönlük bi iş yok logolarda :D ben yaparım istersen senin logoları çözeriz yani

7. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Yok demem kardeş valla :) , , Carbon'umu kapar gelirim yanına eğlenceli olur yani :)

8. CanCan11

1.406
    1
    0
    bende bi ton var:D gerek yok 1 metre kare aldım :d 50 tane araba logosu kaplarım onla :D

9. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Eyvallah , Haberleşelim bi ara öyleyse :)

10. CanCan11

1.406
    1
    0
    tabikide kardeşim 0533 619 96 84 .)

Sayfayı Paylaş