Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Panjur, Logo Carbon Kaplama

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Yayları alırken bir de karbon kaplama almıştım bugün yaylar takılırken panjuruda söktüm ve komple nikalajlı kısımları ve logoyu kapladım :) Ve gayet sağlıkllı oldu bu kadar iyi olacağını bende bilmiyordum elimde baya bir miktarda var ve yapım için 3 şey gerekli falçata bıçağı çakmak ve bez :) isteyen arkadaşlar varsa logolarına hiç bir şekilde zarar vermeden yapabilirim :) Resimleri yarın koyacağım :)

Arkadaşlar Yayları alırken bir de karbon kaplama almıştım bugün yaylar takılırken panjuruda söktüm ve komple nikalajlı kısımları ve logoyu kapladım :) Ve gayet sağlıkllı oldu bu kadar iyi olacağını bende bilmiyordum elimde baya bir miktarda var ve yapım için 3 şey gerekli falçata bıçağı çakmak ve bez :) isteyen arkadaşlar varsa logolarına hiç bir şekilde zarar vermeden yapabilirim :) Resimleri yarın koyacağım :)

Karbonun kalitesi nasıl , nereden aldıgını ögrenebilirmiyim ?

Karbonun kalitesi başarılı markası da 3M :) en iyisi bu sanırım Elif Tuningten aldım biraz kazık ama yapıcak bir şey yok :)

Hımm , 3m iyidir , ama elif in bütün malları öyle pahalı veriyolar , bulamıyorsan yapacak bişe yok tabi...

Bu arada çakmak yerine fön makinesi kullanırsan daha başarılı sonuç alabilirsin :) Şahsen yaparsam fön kullancm ben...

yok ben farklı bir şey yapıyorum logoların uç kısımları varya içe doğru olanları jileti ısıtıp üstüne basıyorum direk kalıp gibi yapışıyor fönlük bi iş yok logolarda :D ben yaparım istersen senin logoları çözeriz yani

yok ben farklı bir şey yapıyorum logoların uç kısımları varya içe doğru olanları jileti ısıtıp üstüne basıyorum direk kalıp gibi yapışıyor fönlük bi iş yok logolarda :D ben yaparım istersen senin logoları çözeriz yani

Yok demem kardeş valla :) , , Carbon'umu kapar gelirim yanına eğlenceli olur yani :)

bende bi ton var:D gerek yok 1 metre kare aldım :d 50 tane araba logosu kaplarım onla :D

Geri
Üst Alt