Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Overhaulin 64 impala....

Konu, 'Video' kısmında LeonRider tarafından paylaşıldı.

1. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Bu programı Discovery de takip ediyorum aileler yakınlarının arabasını çaldırıp bu programda yeniletiyolar araç sahiplerine bir hafta eziyet çektiriyolar şakalar yapıyolar ama bir hafta sonrası araçlarıyla karşılaşınca harika bi sonuç oluyo bu bölümde de bir kadının aşkı impala işlenmişti 2 gün önce aracı harika yaptılar impalaya birdefa daha hayran oldum çok güzel güçlü bir motor koyuldu muhteşem bir araç oldu genelde discovery de akşamları oluyo bu program hatta geceleri 12gibi izlemenizi tavsiye eederim.....:eek:key:

http://www.streetfire.net/video/overhaulin-1964-chevy-impala-part-6-of-6_699669.htm

2. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    chip foose gerısı yalan dun aksam bır tane fırebırd yaptılar bıttım resmen

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    kesinlikle dün gece bende izledim 500hp:D arabaya siyah çok yakıştı hele o motor deli etti beni... adamın el çizimleri muhteşem...

4. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    bırıncısı adamlar kesıp bıcmeye boyamaya bızım gıbı bakmıyorlar restorsyon deyıp gecıyorlar motorda cok guzeldı adam kameraların onunde toparlıyor hersey ortada

benım en cok begendıgım arav ford mustang ayaklarından rahatsız bır genc ıcın sıyah cok guclu bır mustang yapmıştı arka tekerleklerı 22 inç cok muhtesem bır goruntusu vardı keske boyle programlar bızım ulkemızde olsa ıhtıyac sahıplerı yararlansa

bırde ıngılterede cekılen tamırat tadılat var oda cok guzelll

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    evet street custom var bide tadilat yapıp arabayı satan bi adam var oda güzel bu programları izliyorum genellikle tvde başka kayda değer program olmuyo pek.... discovery ne national bu konuda çok iyi...

6. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83

7. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    adam inanılmaz bir yetenek , babasıda öyle zaten :)

8. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    İyi iş çıkarmış

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    ılk once aracın resmını cızıyor daha sonra bırebır aynısını yapıyor keske bır amerıkanımız olsa da chıp foose yaptırsak

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    amerikanımız olsada o buraya gelmez bide bizim oraya gitmemiz lazım :)

Sayfayı Paylaş