Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Overhaulin 64 impala....

LeonRider

Kayıtlı Üye
Bu programı Discovery de takip ediyorum aileler yakınlarının arabasını çaldırıp bu programda yeniletiyolar araç sahiplerine bir hafta eziyet çektiriyolar şakalar yapıyolar ama bir hafta sonrası araçlarıyla karşılaşınca harika bi sonuç oluyo bu bölümde de bir kadının aşkı impala işlenmişti 2 gün önce aracı harika yaptılar impalaya birdefa daha hayran oldum çok güzel güçlü bir motor koyuldu muhteşem bir araç oldu genelde discovery de akşamları oluyo bu program hatta geceleri 12gibi izlemenizi tavsiye eederim.....:eek:key:

http://www.streetfire.net/video/overhaulin-1964-chevy-impala-part-6-of-6_699669.htm

chip foose gerısı yalan dun aksam bır tane fırebırd yaptılar bıttım resmen

kesinlikle dün gece bende izledim 500hp:D arabaya siyah çok yakıştı hele o motor deli etti beni... adamın el çizimleri muhteşem...

bırıncısı adamlar kesıp bıcmeye boyamaya bızım gıbı bakmıyorlar restorsyon deyıp gecıyorlar motorda cok guzeldı adam kameraların onunde toparlıyor hersey ortada

benım en cok begendıgım arav ford mustang ayaklarından rahatsız bır genc ıcın sıyah cok guclu bır mustang yapmıştı arka tekerleklerı 22 inç cok muhtesem bır goruntusu vardı keske boyle programlar bızım ulkemızde olsa ıhtıyac sahıplerı yararlansa

bırde ıngılterede cekılen tamırat tadılat var oda cok guzelll

bırıncısı adamlar kesıp bıcmeye boyamaya bızım gıbı bakmıyorlar restorsyon deyıp gecıyorlar motorda cok guzeldı adam kameraların onunde toparlıyor hersey ortada

benım en cok begendıgım arav ford mustang ayaklarından rahatsız bır genc ıcın sıyah cok guclu bır mustang yapmıştı arka tekerleklerı 22 inç cok muhtesem bır goruntusu vardı keske boyle programlar bızım ulkemızde olsa ıhtıyac sahıplerı yararlansa

bırde ıngılterede cekılen tamırat tadılat var oda cok guzelll

evet street custom var bide tadilat yapıp arabayı satan bi adam var oda güzel bu programları izliyorum genellikle tvde başka kayda değer program olmuyo pek.... discovery ne national bu konuda çok iyi...

chip foose gerısı yalan dun aksam bır tane fırebırd yaptılar bıttım resmen[/QU

aynen usta chip foose üzerine yok adam efsane....inanılmaz yaratıcı bi yetenekkk....bi kaç araç resmi koydum tasarımı ona ait....

adam inanılmaz bir yetenek , babasıda öyle zaten :)

ılk once aracın resmını cızıyor daha sonra bırebır aynısını yapıyor keske bır amerıkanımız olsa da chıp foose yaptırsak

Geri
Üst Alt